Zderzeniu 6 samochodów

Kierowca nissana został odwieziony do szpitala. Fot. Grzegorz Anton

RZESZÓW. Dzisiaj około 6 rano doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulicy Hetmańskiej i alei Powstańców Warszawy.

Zderzyły się ze sobą samochód iveco, nissan i peugeot. Uszkodzeniu uległa także sygnalizacja świetlna. Do szpitala zostały odwieziony dwie osoby. Na wspomnianych ulicach oraz ul. Kwiatkowskiego, Rejtana i Podwisłocze powstały gigantyczne korki.

Do kolejnej kolizji doszło na alei Powstańców Warszawy na wysokości stacji benzynowej Shell. Tam zderzyły się trzy auta, które po kolei wpadały na siebie.
ga

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
inny mieszkaniec
inny mieszkaniec
9 lat temu

Z Tyczyna do Rzeszowa miała być dwupasmówka (nawet pomiary geodezyjne były półtora roku temu), obiecana po włączeniu Białej do Rzeszowa. I co ??? Ano są buspasy na Sikorskiego (nie wiadomo dla kogo i poco). Mam nadzieję jednak, że będzie lepiej – okrągła kładka, kolej napowietrzna, kolej gondolowa-wysokogórska z Kwiatkowskiego do ratusza, suchy dok dla łodzi podwodnych na Wisłoku i różowy smok na Lisiej Górze …
MOŻE JUŻ CZAS ODSTAWIĆ DOPALACZE I POSŁUCHAĆ LUDZI, NIE KLAKIERÓW.

ibu
ibu
9 lat temu

ZROBMY W RZESZOWIE SAME BUSPASY I BEDZIE WRESZCIE SPOKOJ!!!
DOBRE CO? RADNI GLOSUJCIE I BIERZCIE KASE!

garda
garda
9 lat temu

Co tam korki ,mamy przecież akcje BUSPASÓW mamy oświetlenia świąteczne,sprawa fontanny,sprawa
okrągłej kładki.To przecież widać i inne sprawy -co to nas obchodzi.

mieszkaniec
mieszkaniec
9 lat temu

to i pare innych niebezpiecznych skrzyzowan, powinno miec niezalezna zielona strzalke w sygnalizacji, tylko dla skrecania w lewo, podobnie jak jest na skrzyzowaniu z ul. Podkarpacka. ale jak widac, urzedasy maja to gleboko w d… a „dobroczyncy” Ferenca juz chyba nie obchodza takie drobne incydenty, jak wypadki drogowe w miescie, gdzie jak by nie bylo nadal rzadzi. a raczej tylko p….dzi w stolek.