Zderzeniu 6 samochodów

Kierowca nissana został odwieziony do szpitala. Fot. Grzegorz Anton

RZESZÓW. Dzisiaj około 6 rano doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulicy Hetmańskiej i alei Powstańców Warszawy.

Zderzyły się ze sobą samochód iveco, nissan i peugeot. Uszkodzeniu uległa także sygnalizacja świetlna. Do szpitala zostały odwieziony dwie osoby. Na wspomnianych ulicach oraz ul. Kwiatkowskiego, Rejtana i Podwisłocze powstały gigantyczne korki.

Do kolejnej kolizji doszło na alei Powstańców Warszawy na wysokości stacji benzynowej Shell. Tam zderzyły się trzy auta, które po kolei wpadały na siebie.
ga

do “Zderzeniu 6 samochodów”

 1. inny mieszkaniec

  Z Tyczyna do Rzeszowa miała być dwupasmówka (nawet pomiary geodezyjne były półtora roku temu), obiecana po włączeniu Białej do Rzeszowa. I co ??? Ano są buspasy na Sikorskiego (nie wiadomo dla kogo i poco). Mam nadzieję jednak, że będzie lepiej – okrągła kładka, kolej napowietrzna, kolej gondolowa-wysokogórska z Kwiatkowskiego do ratusza, suchy dok dla łodzi podwodnych na Wisłoku i różowy smok na Lisiej Górze …
  MOŻE JUŻ CZAS ODSTAWIĆ DOPALACZE I POSŁUCHAĆ LUDZI, NIE KLAKIERÓW.

 2. ibu

  ZROBMY W RZESZOWIE SAME BUSPASY I BEDZIE WRESZCIE SPOKOJ!!!
  DOBRE CO? RADNI GLOSUJCIE I BIERZCIE KASE!

 3. garda

  Co tam korki ,mamy przecież akcje BUSPASÓW mamy oświetlenia świąteczne,sprawa fontanny,sprawa
  okrągłej kładki.To przecież widać i inne sprawy -co to nas obchodzi.

 4. mieszkaniec

  to i pare innych niebezpiecznych skrzyzowan, powinno miec niezalezna zielona strzalke w sygnalizacji, tylko dla skrecania w lewo, podobnie jak jest na skrzyzowaniu z ul. Podkarpacka. ale jak widac, urzedasy maja to gleboko w d… a „dobroczyncy” Ferenca juz chyba nie obchodza takie drobne incydenty, jak wypadki drogowe w miescie, gdzie jak by nie bylo nadal rzadzi. a raczej tylko p….dzi w stolek.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.