Ginekolog wciąż “uzdrawia”

Fot. Archiwum

RZESZÓW. Strona rzeszowskiej ginekolog Haliny W. wciąż funkcjonuje w sieci.

O rzeszowskiej ginekolog Halinie W. pisaliśmy już wielokrotnie. Lekarka propagowała treści antysemickie i ujawniła dane osobowe pacjentek na swojej stronie internetowej. Halina W. usłyszała w Prokuraturze Rejonowej dla miasta Rzeszów zarzuty nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych poprzez publikację antysemickich treści oraz ujawnienie danych osobowych.

Badania lekarskie wykazały, że stan zdrowia lekarki nie pozwala na postawienie jej przed sądem. Strona, która prowadziła doktor W. znikła kilka tygodni temu z sieci. Okazuje się jednak, że część treści ze strony uzdrawiamy wciąż jest dostępna w internecie.

Dlaczego rdzenni Polacy są w Polsce tak słabi i bezradni? Z tekstu na stronie dowiadujemy się, iż “Polacy – jak inne katolickie narody znajdują się w niewoli umysłowej – generowanej przez żydowską religię która haniebnie krępuje ludzki umysł”.

- “Dwadzieścia lat temu zorganizowana grupa przestępcza przejęła kontrolę nad polskim pieniądzem i Skarbem Państwa. Posiadanymi narzędziami rozpoczęła likwidację polskiej gospodarki – wprowadzając do naszego Kraju obcych właścicieli. Popiwek, podatek od zapasów magazynowych i wiele innych szykan ekonomicznych wprowadzonych przez Balcerowicza zlikwidowały polską gospodarkę. Dziś polscy wyrobnicy, pracują we własnym kraju – dla obcych” – czytamy dalej na stronie.

Na stronie widzimy karykaturę Żyda. Trzyma w dłoni plik banknotów. „Czy nie widzisz nic? Jak kradną Twoją wolność! Najwyższy czas aby otworzyć oczy!” – podpisano obrazek.
Ponownie możemy przeczytać, że Żydów można poznać, kiedy w dowodach osobistych, numerach rejestracyjnych ich samochodów oraz numerach telefonów komórkowych są trzy cyfry: 7, 2, 9. “Są tam cyfry 729 kodu kreskowego dla PRODUKTÓW Z IZRAELA. Dzielcie się tymi wiadomościami ze wszystkimi ludźmi.”

“Tym, którzy perfidnie nas zwodzili i oszukiwali – tym wszystkim “drapieżnym wilkom” – nie dajmy się już więcej zwodzić. Oni mają swoją czytelną metrykę. Od dawna ci ludzie dobrze o tym wiedzą. Podziękujmy Bogu za to, że dał i nam prawdziwą pomoc w rozpoznawaniu ludzi z “utajnionego”, drapieżnego i przewrotnego plemienia. Proponuję ogólnopolską dyskusję Polaków na ten temat” – czytamy na stronie.

Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów wie o istnieniu części strony w sieci. – Zostały podjęte kroki i zarejestrowano pod nową sygnaturą postępowanie w tej sprawie – informuje Łukasz Harpula, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów.

Próbowaliśmy zapytać doktor W. od kiedy część jej strony znów jest w sieci. Niestety miała wyłączony telefon.

Justyna Paszkiewicz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.