Głosuj na nasze gwiazdy w finale “Mam talent”

Delfina Przeszłowska i Bartosz Byjoś. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Obie te grupy ćwiczą pod okiem jednego trenera, Grzegorza Bielca.

Aż dwie grupy naszych rzeszowian zakwalifikowały się do finału programu “Mam talent”. Delfina i Bartek, 19-letni akrobaci zachwycili jurorów, a przede wszystkim widzów swoim zapierającym dech w piersiach występem. Nie mniejszy podziw wzbudziło Trio ETC z rzeszowskiego Towarzystwa Gimnastycznego “Sokół”. Młode gwiazdy liczą na SMS-y podczas finału, który odbędzie się 24 listopada w sobotę o godz. 20.00.

Delfina Przeszłowska i Bartosz Byjoś w poniedziałek wystąpili przed gronem pedagogicznym i uczniami Gimnazjum nr 7, które sami ukończyli. Mają po 19 lat i od października zaczęli studia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Trenują wspólnie od 1,5 roku, parą są od 3 lat. Bartek jest wicemistrzem Europy, II wicemistrzem Świata, wielokrotnym mistrzem Polski Juniorów, brązowym medalistą mistrzostw i Pucharu Polski kat. OPEN w Fitness. Delfina od 11 lat tańczy, od roku w zespole Kornele. Jest wielokrotną mistrzynią Świata formacji tanecznych.

Akrobatki z ETC od 1,5 roku są członkiniami Elite Talent Club – stowarzyszenia zrzeszającego elitarnych zawodników polskiej sceny akrobatycznej i artystycznej. Regina Małek i Celina Małek są multimedalistkami Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów, Pucharów Polski, oraz turniejów międzynarodowych w akrobatyce sportowej w klasie Mistrzowskiej.

Regina Małek jest ponadto wicemistrzynią Europy w akrobatyce. Razem z nimi występuje Klaudia Ciupak. Siostry Małek w obecnym składzie (od stycznia 2012) są aktualnymi wicemistrzyniami Polski Seniorów i srebrnymi medalistkami Pucharu Polski w klasie Mistrzowskiej. Dziewczęta specjalizują się ponadto w akrobatyce powietrznej.

Zachęcamy do wysyłania SMS-ów na nasze młode gwiazdy, które promują Rzeszów.

bsz

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
clonxinformatyk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
clonx
Gość
clonx

jeszcze nikt nie zrobil kariery na tego typu programach. cieszmy sie nimi bo nawet mniej niż za 5 minut wszyscy zapomną

informatyk
Gość
informatyk

A ktoś zapomniał o Multivisual ? Tez zespół założył człowiek z Rzeszowa .http://www.youtube.com/watch?v=rCbXVgGy-6g