Głosuj na „Sokoły”!

I LIGA MĘŻCZYZN. Do najbliższej niedzieli (2 stycznia 2011 roku) do godz. 23.59 potrwa głosowanie na pierwsze piątki Meczu Gwiazd I ligi, który rozegrany zostanie 8 stycznia przyszłego roku w Radomiu.

W gronie zawodników nominowanych do drużyny Wschodu znalazło się czterech przedstawicieli Sokoła Łańcut: Tomasz Fortuna, Rafał Glapiński, Bartosz Dubiel i Wojciech Pisarczyk.

Obecnie w wyjściowym składzie Wschodu nie znalazł się żaden zawodnik Sokoła. Jeśli zatem fani drużyny z Łańcuta chcą, aby przedstawiciel ich zespołu wystąpił w Meczu Gwiazd muszą się mocno zmobilizować i głosować na swoich ulubieńców. Na kilka dni przed zamknięciem głosowania, w klasyfikacji zawodników zdecydowanie prowadzi młody zawodnik AZS-u Politechnika Warszawska i zwycięzca ubiegłorocznego konkursu trójek, Mateusz Ponitka, który ma ponad 7 proc. przewagi nad drugim na liście Łukaszem Pacochą z AZS-u Radex Szczecin.

Po ostatnim podliczeniu głosów w pierwszej piątce Wschodu znaleźli by się: Piotr Pamuła, Michał Michalak, Mateusz Ponitka, Marcin Salamonik, Piotr Miś, z kolei w ekipie Zachodu zagraliby: Łukasz Pacocha, Marcin Stokłosa, Jerzy Koszuta, Marcin Sterenga, Mariusz Bacik. Wyboru pozostałych zawodników (po siedmiu do każdej drużyny) dokona Polski Związek Koszykówki po konsultacji z trenerami.

Głosowanie odbywa się na stronie internetowej www.meczgwiazd.pzkosz.pl

mj

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments