Gnębią cię urzędnicy? Przyjdź na spotkanie „Niepokonanych”!

31 maja 2012 roku „Niepokonani” zorganizowali kongres w Warszawie. Teraz ruszyli w głąb kraju. Fot. Arkadiusz Rogowski

RZESZÓW. – Postaramy się pomóc poszkodowanym przez państwo – mówi Tadeusz Woch, organizator społeczności „Niepokonanych” w Rzeszowie.

– Chcemy pomóc wszystkim obywatelom poszkodowanym przez urzędników, sędziów czy prokuratorów – mówi o powodach organizacji spotkania ruchu „Niepokonanych” w Rzeszowie Tadeusz Woch, koordynator ich działań na Podkarpaciu. Odbędzie się ono w czwartek, 16 maja, o godz. 16 w Osiedlowym Domu Kultury „Akwarium” przy ul. Pułaskiego 3 (boczna Cieplińskiego). Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza tych, którzy wciąż toczą nierówną walkę z własnym państwem.

Przypomnijmy, że „Niepokonani” to ruch łączący ludzi pokrzywdzonych przez organy państwa, które w sposób bezpodstawny doprowadziły do upadku ich firmy, niszcząc im zarazem normalne życie. Rok temu w Sali Kongresowej w Warszawie odbył się ich pierwszy kongres, na który zjechało tysiące ludzi. Był to wyraźny znak, że przypadki urzędniczych nadużyć przedstawiane w programie „Państwo w Państwie”, czy choćby ostatnio w filmie „Układ Zamknięty” (wciąż w kinach) to w Polsce istna plaga.

Kilka miesięcy później „Niepokonani” przekształcili się w stowarzyszenie, dynamicznie rozwijając struktury w całym kraju. Zachęcają do wspólnej działalności wszystkich tych, którym zależy na przywróceniu autentycznej sprawiedliwości w Polsce. Właśnie temu służą lokalne sesje, a także wydawany od początku tego roku „Raptularz” – pierwsze w kraju pismo poszkodowanych przez państwo (jego prenumeratę można zamówić na www.raptularz.net).

Na czwartkowe spotkanie w Rzeszowie przyjadą najważniejsi przedstawiciele stowarzyszenia, z prezesem Jerzym Książkiewiczem na czele. Głos będzie mógł zabrać każdy z uczestników sesji. Członkowie Zarządu Niepokonanych nie ukrywają, że liczą na pozyskanie nowych członków. – Chętnie spotkamy się również z tymi, którzy chcieliby zorganizować sesję na terenie swojego powiatu. Zapraszamy do współpracy zarówno zwykłych członków, jak też starających się pomóc innym poszkodowanym – zaprasza Tadeusz Woch.

Po więcej informacji odsyłamy na stronę internetową www.niepokonani2012.pl

Arkadiusz Rogowski

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
olek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
olek
Gość
olek

Współorganizatorem tego lokalnego spotkania ,,Niepokonami 2012 w Rzeszowie ,, jest ,, Stowarzyszenie Grafik-RZG,,, które zaprasza na czwartkowe spotkanie również swoich członków.