Gol w 33. sekundzie!

Marcin Kolusz (nr 21) oprócz dwóch bramek zapisał także wczoraj na swoim koncie asystę. Fot. Wit Hadło

PLH. Wstrząs mózgu i podejrzenie urazu kręgosłupa zawodnika Jastrzębia po ostrym ataku Krystiana Dziubińskiego.

Trwa znakomita seria hokeistów Ciarko PBS Bank Sanok. Wczoraj podopieczni Marka Ziętary wygrali po raz siódmy z rzędu, a na zdobycie pierwszej bramki potrzebowali zaledwie 33 sekund!
Spotkanie znakomicie rozpoczęli miejscowi. Już pierwszy atak tercetu  Vozdecky – Zapała – Kolusz zakończył się bramką, zdobytą przez tego ostatniego. Gospodarze rozkręcali się z minuty na minutę. Gościom wiarę w możliwość wywiezienia z Sanoka korzystnego wyniku odebrała ostatecznie czwarta bramka, zdobyta przez Ciarko PBS przy grze w osłabieniu.
Mimo, iż mecz zakończył się wysokim zwycięstwem, nie brakowało w nim emocji i to nie tylko tych sportowych. W II tercji Krystian Dziubiński bardzo ostro zaatakował Mateusza Strużyka. Zawodnik Jastrzębia ze wstrząsem mózgu i podejrzeniem urazu kręgosłupa został odwieziony do szpitala.

CIARKO PBS Sanok    4
JKH GKS Jastrzębie    0
(2-0, 2-0, 2-1)
1-0 Kolusz (1.), 2-0 Kolusz (12.), 3-0 Gruszka (25. – w przewadze), 4-0 Dronia (36. – w osłabieniu), 4-1 Lipina (41.),
CIARKO: Odrobny – Mojzis, Dronia, Vozdecky, Zapała, Kolusz – Rąpała, Kotaska, Gruszka, Dziubiński, Malasiński – Gurican, Kubot, Vitek, Krzak, Strzyżowski – Maciejowski, Skrzypkowski, Radwański, Mermer, Biały
JKH: Kosowski (11. Elżbieciak) – Ivicić, Górny, Lipina, Kral, Danieluk – Dąbkowski, Rompkowski, Kulas, Słodczyk, Bordowski – Labryga, Bryk, Salamon, Marzec, Strużyk – Pastryk, Kogut, Kąkol.
Sędziował Zbigniew Wolas (Oświęcim). Kary: 33 i 8 min. Widzów 2500.