Golf z linii Transsystemu

Fot. www.volkswagen.pl

WOLA DALSZA, pow. łańcucki Koncern Volkswagen zlecił podłańcuckiemu Transsystemowi modernizację istniejących, oraz budowę nowych, linii transportu technologicznego w swoim głównym zakładzie w Wolfsburgu (Niemcy). Na jednej z tych linii odbywać się będzie końcowy montaż modelu golf VI, a w przyszłości golf VII.

Podpisana dziś (14 kwietnia) umowa przewiduje pracę nad aż trzema elementami linii produkcyjnej. Chodzi o modernizację i rozbudowę istniejącej linii końcowego montażu golfa, co pozwoli na wydajności. Powstanie też nowa linia transportu na której odbywać się będzie montaż kokpitu auta. Trzecim elementem będzie linia przenośników transportujących odpady blach.

Niemcy wyznaczyli na wykonanie budowę i uruchomienie linii bardzo krótki czas. Wszystkie prace mają zostać przeprowadzone w sierpniu 2011 roku, a więc podczas trwania przerwy urlopowej dla pracowników zakładu.

- To kolejny wartościowy kontrakt jaki podpisaliśmy w przeciągu ostatnich dwóch tygodni – mówi Stanisław Sroka, prezes Transsystem. Na początku kwietnia podpisana została umowa na dostawę linii transportu biomasy dla Elektrowni Stalowa Wola (czytaj Prąd z biomasy).

Łączna wartość obydwóch zleceń to ponad 30 milionów złotych.

ac

do “Golf z linii Transsystemu”

 1. EUNICE32Love

  Hello, a amazing issue I do see at this page. That is very nice that not only the essay writing service can make the argumentative essay.

 2. greg

  Idzie nowe ;) , wygląda na to że idzie w dobrym kierunku, skoro udaje się dostac takie kontrakty dla jednej z najwiekszych firm w branzy

 3. burak misiek

  Pięknie!!!
  Prezesiku najukochańszy czy to oznacza, że nie będziecie nam już ucinać ciężko zapracowanych wypłat a na te wypłaty nie będziemy wyczekiwać po ponad 2 miesiące?
  Czy w ubikacjach będzie już papier toaletowy?
  Czuję, że idzie nowe:)

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.