Gospodarze Euro w ringu

Gala MMA tym razem zawita do hali mieleckiego MOSiR-u. Fot. Wit Hadło

SPORTY WALKI. Tomasz Adamek zaprasza na bokserski mecz Polska – Ukraina w Rzeszowie. Tybura kontra Bajor na gali MMA w Mielcu

1 czerwca br. w naszym regionie zapowiada się jako dzień sportów walki. W rzeszowskiej hali na Podpromiu (godz. 18.30) odbędzie się mecz bokserski Polska – Ukraina, z kolei w Mielcu (godz. 20) gala MMA. Obie imprezy odbędą się dokładnie na tydzień przed inauguracją piłkarskiego Euro 2012.

- Przyjdź i obejrzyj braterskie potyczki w ringu gospodarzy Euro 2012 i kibicuj młodym fighterom. Zobacz nowatorskie rozwiązania jurorskie, zobacz cenione osobistości świata boksu oraz show biznesu i baw się z nimi do białego rana. Spotkajmy się w rzeszowskiej hali na Podpromiu – zaprasza na piątkową imprezę w Rzeszowie najlepszy obecnie polski bokser, Tomasz Adamek. Organizatorzy zadbali nie tylko o emocje sportowe i zaplanowali także koncert zespołów Blue Cafe i K.A.S.A.

W ramach meczu Polska – Ukraina zaplanowano 8 pojedynków. Podopieczni trenera Andrzeja Gmitruka, na co dzień występujący w Polsce: Dariusz Sęk, którego walka będzie wydarzeniem wieczoru, Maciej Sulęcki i Norbert Dąbrowski w potyczkach z ukraińskimi fighterami zostaną wsparci przez naszych pięściarzy z powodzeniem kontynuujących kariery w USA – Przemysława Majewskiego i Kamila Łaszczyka z grupy Global Boxing Promotions. Organizatorzy zapowiadają też występ Piotra Wilczewskiego, niedawnego przeciwnika Arthura Abrahama i byłego zawodowego mistrza Europy. Kartę walk uzupełnią pojedynki młodych talentów: Mateusza Rzadkosza i Michała Wilczka, które odbędą się na zasadach boksu amatorskiego.

Tybura – Bajor walką wieczoru
Gala MMA w Mielcu odbywa się będzie pod hasłem PRIME FIGHTING CHAMPIONSHIP i jest częścią cyklu wywodzącego się z koncepcji organizacyjnej Polskiej Federacji Mieszanych Sztuk Walki. Organizatorzy zaplanowali 10 pojedynków w formule MMA. Podczas Gali zaprezentują się zarówno polscy zawodnicy jak i zagraniczni. Walką wieczoru podczas mieleckiej gali MMA będzie pojedynek Marcina Tybura z Szymonem Bajorem. – Obaj niejednokrotnie udowodniali już swój kunszt i umiejętności. Z obu stron padają też zapewnienia o determinacji i gotowości do mieleckiego starcia – informują organizatorzy. Oprócz Bajora i Tybury przed mielecką publicznością zaprezentują się m.in.: Livio Victoriano, Rafał Haratyk, Władysław “Waldi” Kożuszny, Mateusz “Matek” Strojek, Grzegorz Lipski, Piotr Lisek, Norbert Piskorski i Paweł Hadaś.

Marcin Jeżowski

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.