Graduacja pod patronatem Lufthansy

Fot. WSIiZ
Fot. WSIiZ

RZESZÓW. Elitarny kierunek na WSIiZ już od 3 lat.

30 października odbyła się uroczysta graduacja pierwszego rocznika studiów Aviation Management, prowadzonych przez WSIiZ od 3 lat. Uroczystość uświetnił wykład dyrektora Lufthansy, która jest patronem anglojęzycznych studiów z zarzadzania lotnictwem.

3 lata temu Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jako jedyna uczelnia w Polsce i jedna z 4 w Europie wprowadziła unikatowe anglojęzyczne studia Aviation Management (zarządzanie lotnictwem). O studia na elitarnej odrębnej ścieżce kształcenia oferowanej na ekonomii ubiegało się sporo kandydatów z Polski i zagranicy. Upatrywali w nich szansę na gwarancję dobrej i ciekawej pracy w naziemnym sektorze lotniczym na całym świecie. Tym bardziej, że prognozy światowe przewidują znaczny wzrost zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę w tej branży.

– Nabór na pierwszy projektowy rocznik pokazał, że istnieje zapotrzebowanie na tego typu studia, dlatego naturalną koleją rzeczy jest ich kontynuacja. Te studia stały się naszą wizytówką wyróżniającą nas w Polsce i w Europie, dlatego oczywiście również w nowym roku akademickim będą w naszej ofercie edukacyjnej – mówi Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

kp

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments