Greń i Golba wydali nową płytę

Nowa płyta „Pozytywni” zawiera 11 utworów. To już drugi krążek duetu Kazimierza Grenia i Mieczysława Golby. Fot. Wit Hadło

Kazimierz Greń, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i Mieczysław Golba, poseł „Solidarnej Polski” mają nietypowe hobby, biorąc pod uwagę to, czym na co dzień się zajmują. Obaj w wolnych chwilach lubią pośpiewać i pomuzykować. Efektem tego jest już druga płyta, która właśnie wydali pod bardzo optymistycznym tytułem „Pozytywni”.

– Kariery estradowej nie zmierzamy robić – śmieje się Kazimierz Greń. – Wydając oba krążki zrealizowaliśmy swoje skryte marzenia. Lubimy bowiem śpiew i dobrą zabawę, a realizując nagrania mieliśmy i jednego drugiego pod dostatkiem – dodaje.

W ubiegłym roku duet Greń&Golba wydał składankę zawierająca covery najbardziej popularnych polskich piosenek m.in. z repertuaru Budki Suflera, czy Perfectu. Obecny krążek, który został wytłoczony w 3 tysiącach egzemplarzy zawiera własne kompozycje wspominanego duetu. Kazimierz Greń wykonuje utwory, natomiast Mieczysław Golba, oprócz tego ze także śpiewa, akompaniuje mu na perkusji.

– Wydanie płyty sfinansowaliśmy z prywatnych funduszy i nie będzie ona dostępna w sprzedaży. Zamierzamy ją po prostu rozdać. Mamy nadzieję, ze ci do których ona trafi będą się przy niej dobrze bawić – dodaje nasz rozmówca.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Franciszek
Franciszek
9 lat temu

Nie kompromitujcie sie juz.Student po hufcu pracy udajacy uczonego i spiewaka operowego.No coz o takich ludzi walczy centrala pzpn,a moze by tak doktora specjaliste odwiedzic!!

Jan
Jan
9 lat temu
Reply to  Franciszek

Weź człowieku nie kompromituj się jak ma pieniądze to niech sobie je wydaje jak chce .
A wykształcenie wcale nie znaczy o jego inteligencji i o tym że jest głupi bo nawet go pewnie na oczy nie widziałeś ,on przynajmiej chce cos zrobic dla Polskiej Piłki Nożnej a nie jak reszta zasranych wykształciuchów kraść ile sie da .Więc nie pieprz!!!!