Greń nadal będzie rządził na Podkarpaciu

Fot, Wit Hadło

PIŁKA NOŻNA. Prezes Podkarpackiego ZPN zmiażdżył swojego rywala w wyborach na szefa związku.

Kazimierz Greń będzie przez kolejne lata prezesem Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Zdecydowali o tym delegaci podczas sobotniego zjazdu wyborczego, który odbył się w Świlczy. Na obecnego szefa związku zagłosowało 126 uprawnionych do tego działaczy. Na jego kontrkandydata Wacława Mazura, swoje głosy oddało 10 delegatów.

Tak miażdżąca wygrana to mimo wszystko niespodzianka. Wydawało się, że opozycja, która starała się doprowadzić do zmian w związku, narobi więcej zamieszania. Tymczasem skupieni w niej działacze, nie mieli żadnych pomysłów by stworzyć program wyborczy, który zachęciłby do głosowania na jej kandydata – Wacława Mazura. On sam zaś zaprezentował żenujące przemówienie, w którym zamiast mówić o podkarpackiej piłce, skupił się na atakowaniu swojego wyborczego rywala. Po za tym Mazurowi z pewnością nie pomógł fakt, że miał nieformalne poparcie Grzegorza Laty, prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, który ma fatalne notowania w naszym regionie.

Wybory na szefa Podkarpackiego ZPN odbywały się w trybie tajnym na wniosek Kazimierza Grenia. – Chciałem uniknąć pomówień, że delegaci są pod presją głosując przy otwartej kurtynie. Każdy mógł zagłosować wedle własnego uznania i sumienia, bez patrzenia na ręce – stwierdził prezes związku.

W sobotę delegaci obecni na zjeździe wybrali też nowy zarząd Podkarpackiego ZPN i członków pozostałych związkowych komisji. W zarządzie znalazło się miejsce dla 21 osób, z czego osiem po raz pierwszy będzie pełnić funkcję. PO zakończeniu obrad jego członkowie spośród siebie wybrali nowych wiceprezesów związku. Zostali nimi: Zenon Krówka, Mieczysław Golba, Tadeusz Kulig, Marek Hławko i Wiesław Lada. Funkcję sekretarza zarządu powierzono Bogusławowi Szczurkowi.

Piotr Pezdan

do “Greń nadal będzie rządził na Podkarpaciu”

 1. Krzysztof

  Trener koordynator Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Henryk Rożek informuje, że kolejne zajęcia na kursie trenera UEFA-B w Jarosławiu rozpoczną się zgodnie z programem dnia 10 marca 2012 r. o godz. 8.00 w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych w Jarosławiu ul. Szkolna 2

  Program zajęć:

  10.03.2012 r.

  8.00-13.00 – mgr Ryszard Kuźma, trener I klasy UEFA-PRO, dokumentacja pracy trenera, pedagogizacja-lekcje egzaminowane

  11.03.2012 r.

  8.00-11.00 – mgr Henryk Rożek, trener I klasy UEFA – A, pedagogizacja – lekcje egzaminowane

  11.00-12.00 – mgr Kazimierz Greń – Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, struktury organizacyjne Podkarpackiego ZPN

  12.15-14.00 – mgr Henryk Rożek, trener I klasy UEFA – A, pedagogizacja – lekcje egzaminowane

  Żródło: http://www.podkarpackizpn.pl/

  TO PRZEPRASZAM TERAZ ZOSTANIE SIĘ MAGISTREM PO OHP …??? KIEDY PAN GREŃ MIAŁ CZAS NA ZROBIENIE MATURY I OBRONĘ PRACY MAGISTERSKIEJ …??? :) :)

  • kibic

   Kiedy przeczytałem że jedno ze szkoleń będzie prowadził mgr Kazimierz Greń to śmiać mi się chciało, dziś tytuł magistra można chyba kupić na bazarze.

 2. born in Rzeszów

  Jaki prezes taka piłka w regionie

 3. antonia

  i co to da? dalej nic sie w naszej pilce dziac nie bedzie, lesni ludkowie po okregach beda pir… w stolki i bawic sie

 4. inż Mamoń

  Wieczne rządy, jak w Putin w Rosji :D

 5. paweł

  Do d…y mu jeszcze wejdź.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.