Gruz wpada do rzeki!

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. – Proszę się przyjrzeć, w jaki sposób są u nas prowadzone remonty! Most Narutowicza jest burzony, a gruz, zamiast gdzieś go wywozić, jest wrzucany do Wisłoka! – zatelefonował do redakcji Super Nowości pan Janusz G. (48 l.) z Rzeszowa.

- Czy ktoś w ogóle pilnuje tam porządku? – pyta. Na miejsce natychmiast wysłaliśmy fotoreportera, który uwiecznił pracę ekipy budowlanej, potwierdzając tym samym słowa Czytelnika.

Specjaliści od lat powtarzają, że odpady remontowe są niebezpieczne dla środowiska i powinny być w odpowiedni sposób zabezpieczane.

en

do “Gruz wpada do rzeki!”

 1. grunwald

  Ludzie co wy wypisujecie.Po pierwsze nie „podpiepszanie” tylko podpierzanie, naucz sie pisac po polsku zanim cos napiszesz.Po drugie jesli ktos uwaza, ze to ma wpasc do wody i sugeruje komus aby tak zrobil tak aby nie wpadlo, to ja takiemu komus zycze takiej ekipy remontowej aby przy remoncie dachu zawalil mu sie caly sufit na glowe, i w ramach roszczen uslyszal odpowiedz, „to niech pan sam sobie zrobi zeby sufit sie nie zawalil”.To jest niedopuszczalne aby ktos sie za cos bral, otrzymal kase i szedl na skroty.Bardzo dobrze, ze sa ludzie ktorym takie rzeczy nie sa obojetne.

 2. s

  Brawo SN! Jeszcze zawiadomić Wojewódzkiego Konserwatora Przyrody i ZO PZW w Rzeszowie. Może podejmą działania w sprawie tego bezprawnego procederu.

 3. kolina

  to ja już wiem skąd się ludzie „tacy” u władzy biorą… przecież z takim potencjałem ma „ich” kto wybrać…

 4. ppss

  Ekologia to jedno, nadto masy gruzu podniosą dno rzeki a w razie „powodzi” Wisłok będzie zalewał okolice
  i możnaby tak wyliczać. Szkoda tylko, że takich „p.Januszów” jest tak mało. Gdybyśmy wszyscy reagowali na zło z którym się spotykamy, napewno byłoby to z korzyścią dla nas wszystkich. A, że tak było zostało to potwierdzone. Każdy swoją pracę powinien wykonywać należycie. Moje uznanie dla p. Janusza.

 5. jas

  ubawiłem się czytając Wasze komentarze. Dziękuje!

 6. zgłupiałem

  Zaraz ale dlaczego w ogóle jest burzony? O ile mnie wiadomo miał zostać przeniesiony do Boguchwały! Chyba że tu chodzi o to by tak naruszyć konstrukcję mostu by później powiedzieć do przecież nie dało się przenieść bo nie było co…

 7. ROMAN

  no tak ; gdzie jest właściciel rzeki/ gdzie jest nadzór budowlany/ gdzie są zieloni/ – a dla czego nie rozciągnięto siatek pod mostem – czy to idzie na żywioł – aby robota się robiła ?

 8. ble ble

  i weż się stary pryku do innej roboty!!

 9. ble ble

  ooooo ja dziwne w powietrze ma polecieć do góry zamiast w dół

 10. ja

  Ciekawe jak Ty byś coś takiego rozburzył, żeby nic nie spadło – ośmieszasz się tą niby rewelacyjną wiadomością

 11. Bata

  Tak jest PlatfOrmiany mędrco! Już się biorę do roboty!

 12. esque

  gdzie drwa robia tam wióry leca. mysle ze to co wpadlo do rzeki bedzie posprzatane, a pan Janusz niech sie wezmie do jakiejs roboty

  • rzeszowiak

   Dokładnie dziadki siedzą na emeryturze i im odbija ,nie mają się czym zająć to szukają gdzie tutaj kogoś podpiepszyć.

 13. jolo

  A na dnie siedzi nurek i wyłapuje i do taczek ładuje. A oni ładują nas. Ot, innowacja …………….

 14. Mieszkaniec

  Stolica innowacji.
  Po co go zbierać? Gruz będzie spuszczany rzeką. Może tak jest taniej?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.