Gwiazda z „Księcia Persji” w Rzeszowie

Richard Coyle (pierwszy z prawej) zasłynął między innymi z roli księcia Tusa w "Księciu Persji: Piaskach Czasu". Fot. Mat. dystrybutora

Już w tę niedzielę mieszkańcy Podkarpacia będą mieli okazję spotkać się z Richardem Coylem (40 l.), aktorem znanym m.in. z hitu “Książę Persji: Piaski Czasu”! Gwiazda światowego kina będzie gościć w Rzeszowie przy okazji promocji filmu “5 dni wojny”, którego premiera przewidziana jest na 27 kwietnia.

Powitanie Richarda Coyle’a i jego dwóch braci, którzy wraz z ekipą brytyjskiej telewizji przyjadą do Rzeszowa na motorach, odbędzie się o godz. 14 w Millenium Hall. W spotkaniu z gwiazdą będą mogli wziąć udział wszyscy klienci centrum handlowego. Brytyjski aktor, znany m.in. z roli Jeffa w komediowej serii “Coupling”, “Książę Persji: Piaski Czasu” oraz “Piekło Pocztowe”, “Rozpustnik”, “Młode szpady”, “Othello” i “Human Traffic”.

Podczas wizyty w Rzeszowie opowie m.in. o nowym amerykańsko-gruzińskim filmie “5 dni wojny” w reżyserii Renny’ego Harlina, twórcy m.in. “Szklanej pułapki II”, i “Egzorcysty”. Obraz dedykowano pamięci Lecha Kaczyńskiego. Inspiracją do powstania filmu były prawdziwe wydarzenia, które rozegrały się podczas błyskawicznej, ale niszczycielskiej, pięciodniowej wojny między Rosją a Gruzją w 2008 r.

Opr. bes

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.