Gwiazdy na noworocznym obiedzie

Weronika Rosati. Fot. MWMedia

W sobotę restauratorka Verena Jarczyńska już po raz siódmy zaprosiła na “Noworoczny obiad z gwiazdami”. Na charytatywny obiad, w czasie którego rolę kelnerów i kelnerek pełniła plejada gwiazd show-biznesu przybyło 300 dzieci z domów dziecka z całej Polski.

Siódmy “Noworoczny obiad z gwiazdami” odbył się w restauracji Jeff’s Pola Mokotowskie w Warszawie. Swoją obecnością uświetniła go prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Walt. Na zaproszenie Vereny Jarczyńskiej odpowiedziała także plejada gwiazd. – Jako Miss Polonia chciałabym mieć aktywny udział w akcjach charytatywnych i dawać coś od siebie, dlatego jestem dzisiaj wśród dzieci i staram się sprawiać, żeby się uśmiechały. A panuje tu prawdziwe noworoczne szaleństwo, ale atmosfera jest bardzo miła, a dzieci kochane i grzeczne – powiedziała Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011.

– Straszny tłum, straszne zamieszanie, ale uwielbiam spędzać czas z ludźmi i angażować się w takie akcje. To nie pierwszy raz, kiedy biorę udział w obiadach organizowanych przez Verenę Jarczyńską na Dzień Dziecka i Boże Narodzenie. Dzieci do mnie podchodzą i proszą o autograf nie zawsze wiedząc, kim jestem, ale ponieważ mam fartuch to dla nich sygnał, że może gwiazdą. Podczas tych obiadów nie tylko serwujemy dzieciom jedzenie, ale też z nimi rozmawiamy i mamy taki bliski, personalny kontakt – dodała Weronika Rosati.

Fartuch kelnera po raz kolejny założył także Maciej Orłoś – To już kolejny obiad, w którym biorę udział. Już się przyzwyczaiłem, że warunki są trudne i ekstremalne – dużo gwiazd, dziennikarze i przede wszystkim dzieci, które polują na autografy. A dzisiaj było trochę inaczej niż podczas poprzednich edycji. Był gość specjalny w postaci pani prezydent Warszawy, list od pani prezydentowej Anny Komorowskiej, a także występ artystyczny” – stwierdził prezenter.
Za artystyczną część spotkania odpowiadała znana wszystkim dzieciom Majka Jeżowska, która wykonała swoje największe hity. W sobotnią akcję zaangażowali się także m.in. Bogna Swarowska, Ilona Łepkowka, Olivier Janiak, Marysia Sadowska, Bartłomiej Topa, Cezary Żak, Aleksandra Kisio, Paulina Sykut i Robert Kupisz.

PAPLife

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments