Gwiazdy z „Mam talent” odwiedziły swoją szkołę. ZDJĘCIA

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Delfina i Bartek wystąpili przed nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4.

Delfina Przeszłowska i Bartek Byjoś z Rzeszowa 24 listopada o godz. 20 będą walczyć o najwyższą nagrodę w finale programu „Mam talent”. W ramach spotkań z ciekawymi ludźmi Ryszard Soboń, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rzeszowie, zorganizował spotkanie z Delfiną i Bartkiem, którzy są absolwentami Gimnazjum nr 7.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Wczoraj wystąpili oni przed gronem pedagogicznym i uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4. Mają po 19 lat i od października zaczęli studia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Trenują wspólnie od 1,5 roku, parą są od 3 lat. Delfina od 11 lat tańczy, od roku w zespole Kornele. Bartek od 7 lat trenuje akrobatykę, od 4 lat fitness gimnastyczny. 2 lata temu zdobył brąz, a rok temu srebro na Mistrzostwach Europy.

Udało nam się porozmawiać z młodymi gwiazdami.

SN: – Wracacie do starej szkoły jako gwiazdy. Jak się z tym czujecie?
Delfina: Miło, że ktoś nas kojarzy z telewizji, z programu. Skończyliśmy to gimnazjum 4 lata temu. Fajnie jest wrócić do starej szkoły. Tu poznaliśmy się z Bartkiem, mamy stąd miłe wspomnienia.

SN: – Dyrektor tryska dumą, że ma takich absolwentów.
Delfina: Tak, kiedy z nim rozmawialiśmy to był bardzo zadowolony.

SN: – Teraz czeka was finał w „Mam talent”. Jak oceniacie swoje szanse?
Bartek: Finał jest bardzo mocny. Jest dużo rywali, których bardzo trudno pokonać, ale postaramy się jak możemy. Damy z siebie wszystko.

SN: – Czymś nas zaskoczycie?
Delfina i Bartek: Mieliśmy 3 tygodnie między programem półfinałowym a finałem, który się teraz odbędzie. Ciągle ćwiczymy. Na pewno zaskoczymy widzów, zwłaszcza że do naszych pokazów wprowadziliśmy nowy rekwizyt, ale przed finałem nie zdradzimy szczegółów.

bsz

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o