Halle Berry idiotką w miłości

Aktorka Halle Berry żałuje swoich wyborów w życiu uczuciowym, a w szczególności dwóch nieudanych małżeństw. – Byłam idiotką – podsumowała swoje związki gwiazda Hollywood.

Aktorka ma na swoim koncie małżeństwa z bejsbolistą Davidem Justicem i oraz muzykiem Erikiem Benetem. 44-letnia Berry jest też matką 3-letniej Nahli ze związku z modelem Gabrielem Aubrym. Laureatka Oscara za rolę w filmie “Czekając na wyrok” twierdzi, że popełniła wiele błędów w życiu prywatnym. Gwiazda sądzi, że byłaby dużo bardziej szczęśliwa, gdyby nigdy nie wyszła za mąż.

– Żałuję, że nie zdawałam sobie sprawy, iż nie nadaję się do małżeństwa. To zaoszczędziłoby mi wiele czasu. Uniknęłabym też złamanego serca i wielu łez na przestrzeni lat – wyznała Berry. – Jeśli chodzi o miłość, dokonałam wielu złych wyborów. Byłam idiotką – oznajmiła gwiazda.

Aktorka twierdzi, że jej niepowodzenia w życiu uczuciowym wynikają z faktu, iż dorastała bez ojca. Berry jest przekonana, że to dlatego angażowała się w przeszłości w toksyczne związki.

– Ojciec odszedł od nas, gdy byłam bardzo mała i miało to wpływ na całe moje życie. Gdybym dorastała u boku kochającego taty, nie sądzę, abym potem popełniła takie błędy. Nie zatraciłabym się w miłości. Miałabym wzór i wiedziałabym, czego szukam – powiedziała aktorka.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments