Hancock, Crump i Lampart na “Mikołajki”?

Czy Greg Hancock wzmocni PGE Marmę Rzeszów? Fot. Archiwum

ENEA EKSTRALIGA. Dziś po południu PGE Marma Rzeszów powinna skompletować skład na sezon 2013. Wszystko wskazuje na to, że Jason Crump ostatecznie porozumie się z rzeszowskim klubem, a obiecaną gwiazdką, która wzmocni drużynę będzie Amerykanin Greg Hancock.

- Rozmowy ciągle są w toku i są bliskie finalizacji. Z kim rozmawiamy? Proszę o jeszcze trochę cierpliwości. Mam nadzieję, że dziś po południu będziemy mieli dobre wiadomości dla kibiców i ogłosimy skład na przyszły sezon – mówi Marta Półtorak. Po rocznej przerwie do Rzeszowa wróci także prawdopodobnie Dawid Lampart.

Pedersen dementuje
We wtorek wieczorem jeden z portali internetowych podał informację, jakoby z rzeszowskim klubem związał się dwuletnią umowę Nicki Pedersen. – Bez komentarza – ucina wszelkie spekulacje prezes Speedway Stali Rzeszów, Marta Półtorak. Sam zainteresowany zdementował doniesienia o kontrakcie. – Wszystkie plotki krążące po Internecie i forach, mówiące o tym, że podpisałem już kontrakt w Polsce, nie są prawdą. Konkretną decyzję podejmę dopiero pod koniec tygodnia – informuje “Power”.

Gollon podpisał
Tomasz Gollob od wczoraj jest oficjalnie zawodnikiem Unibaksu Toruń. Również wczoraj kontrakty z Falubazem Zielona Góra podpisali Krzysztof Jabłoński i Mikkel B. Jensen.

mj

do “Hancock, Crump i Lampart na “Mikołajki”?”

  1. De Palma

    Kto jeszcze uwierzy prezesce w te banialuki co powtarza rokrocznie, że medale ją interesują. Nie zna sie kobieta na rozmowach transferowych i potem się musi kończyć na rozczarowaniu. Swoją drogą Rudy wykiwał ją doszczętnie :)

  2. Żuraw 81

    Trzeba był zrobić wszystko by pozyskać Emila, Jensena, Mroczkę i Strzelca bądź Pieszczka a nie dać się wodzić za nos emerytom z przereklamowanym Crumpem na czele. Nieudolne działania działaczy zamiast medalu moga przynieść walke o utrzymanie. Wszystkim w Rzeszowie życzę bym jednak nie miał racji w tej sprawie.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.