Handlowali podrobionymi perfumami

Fot. KMP Rzeszów
Fot. KMP Rzeszów

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali troje obywateli Rumunii handlujących podrobionymi kosmetyki.

We wtorek policjanci interweniowali na placu targowym w Rzeszowie przy ulicy 8. marca. Ze zgłoszenia wynikało, że obcokrajowcy, a wśród nich dzieci, mają handlować wyrobami kosmetycznymi. Skierowani na miejsce policjanci z wydziału do walki z przestępstwami gospodarczymi i referatu do spraw nieletnich zatrzymali troje obywateli Rumunii. Byli to 34-letni mężczyzna, jego 13-letni syn i 16-latek.

Zatrzymane osoby oferowały do sprzedaży perfumy oznaczone podrobionymi znakami towarowymi różnych znanych marek. Perfumy wystawione były w widocznym miejscu i oferowane do sprzedaży po bardzo niskich cenach. Nie posiadały oznaczeń, którymi charakteryzują się wyroby oryginalne.

Policjanci zabezpieczyli sprzedawane kosmetyki, a handlujące nimi osoby zostały zatrzymane. Okazało się, że łącznie zatrzymani dysponowali 479 flakonami perfum o pojemności 20 ml każdy. W środę zarzuty usłyszał 34-latek. Policjanci przesłuchali również nieletnich w charakterze sprawcy czynu karalnego. Ich sprawą zajmie się sąd rodzinny.

tc/KMP Rzeszów

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mamnick
mamnick
7 lat temu

CHWAŁA WAM POLICJANTY!A może zostawcie głupoty na bok a zajmiecie się poważnymi sprawami?Okradaniem domów?Czy ustalono dane kobiety która się powiesiła na terenie parowozowni w Rzeszowie?Ale jaka policja takie sprawy.Jednak powiem coś…Skoro do Policji idą łebki dla wcześniejszej emerytury i 1,50 cm wzrostu….TO CO ONI MOGA?!

podatnik
podatnik
7 lat temu
Reply to  mamnick

Odczep sie od Policji ciemniaku.
Znasz takie powiedzenie ; „Od guziczka do koniczka”
Dzialanie Policji jest poprawne i nalezyte.