Handlowcy robią sobie świąteczne jaja

PODKARPACIE. KRAJ.  Przerażające wyniki kontroli Inspekcji Handlowej

Czekolady przeterminowane o 228, spleśniałe bakalie, masło, które nie jest masłem, jajka lżejsze niż zadeklarował producent. Takie są efekty pracy kontrolerów z Inspekcji Handlowej. W przebadanych przez nich partiach zakwestionowano od 20 do 40 procent produktów. Najczęstszym powodem kwestionowania badanych artykułów były nieprawidłowości w oznakowaniu na opakowaniu.

Z raportu wynika, że w przebadanych partiach jajek blisko co druga wzbudziła zastrzeżenia kontrolerów. W wypadku ciast o długim terminie trwałości była to co trzecia partia. Inspekcja Handlowa zakwestionowała też co piąty z przebadanych przetworów owocowo – warzywnych.

Więcej w Super Nowościach

ArtG

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jasio
Jasio
9 lat temu

Chory i skorumpowany kraj. Masło nie jest masłem? To dlaczego dopuszczacie do obrotu smar do osi z napisem masło? Kto bierze aż tak duże łapówy, że wszyscy przymykają oko na taki proceder.

harry
harry
9 lat temu
Reply to  Jasio

Margaryna śniadaniwa SMAKOWITA zeszła na psy.Będąc w lodówce przez 10 godzin nie twardnieje i ma postać ciapy olejnej.Apeluję do klientów-nie kupujcie tej SMAKOWITEJ moze wtedy polepszą jakość.