Harcmistrz miał stosunek seksualny z 14-latką

Fot. Grzegorz Anton

WARSZAWA. Trzy miesiące aresztu zastosował żoliborski sąd wobec Jerzego W., przychylając się tym samym do wniosku prokuratury. 57-latkowi zostały przedstawione zarzuty za doprowadzenie do obcowania płciowego z 14-latką.

Zawiadomienie złożyła jedna z organizacji harcerskich do których należała zarówno pokrzywdzona jak i podejrzany. Harcmistrzowi grozi teraz kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzeń doszło kiedy kobieta miała 14 lat, a dokładnie od 1998 roku do 2000 roku, kiedy podstępem została doprowadzona do obcowania płciowego. Okazało się, że nie tylko ona padła ofiarą harcmistrza. Na jednym z internetowych portali społecznościowych młoda kobieta odnalazła dziewczynę, która miała podobne doświadczenia jak ona. Obie kobiety zdecydowały się zeznawać. Pokrzywdzona zawiadomiła jedną z organizacji harcerskich o tych zdarzeniach, gdy dowiedziała się, że mężczyzna ten nadal organizuje obozy dla dzieci. Organizacja harcerska złożyła zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Harcmistrz został wykluczony z ich struktur.

ga, KSP

do “Harcmistrz miał stosunek seksualny z 14-latką”

 1. roman

  harcmistrz pokazywał widocznie druhnie jak to jest jak ognisko zgaśnie.

  • Przemek

   Przez takiego jednego Gnoja ucierpią wszystkie Organizacje Harcerskie w Kraju. Sam byłem harcerzem przez ładnych parę lat i wiem, że moi znajomi i sąsiedzi nie byli pozytywnie nastawieni do harcerstwa. A takich ludzi jak Oni jest cała masa. Teraz zaufanie społeczne, które było (jest) budowane latami, zostało zepsute w jednej chwili i ciężko będzie je odbudować, i to jest przykre.
   Bo Harcerstwo to naprawdę świetna sprawa, ponieważ kształtuje charakter, umiejętności, pomaga radzić sobie w trudnych sytuacjach i uczy pracy zespołowej. Zalety można dalej wymieniać.
   Niestety zdarzają się też jednostki nie odpowiedzialne jak ten typ!, które zamiast pomagać jeszcze psują. Współczuje tym Dziewczyną i innym potencjalnie pokrzywdzonym osobom.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.