Hensfort sponsorem meczu z Reprezentacją Artystów Polskich z okazji Dnia Dziecka

Z okazji dnia dziecka na stadionie miejskim w Przemyślu odbył się całodzienny piknik rodzinny, którego punktem kulminacyjnym był wielki mecz piłkarski pomiędzy Reprezentacją Artystów Polskich, a Reprezentacją Przemyśla. Sponsorem strategicznym wydarzenia był producent okien Hensfort, którego przedstawiciele wystąpili także w Meczu Gwiazd.

Zorganizowany przez Stowarzyszenie Zmieniamy Przemyśl Dzień Dziecka, był jednym z największych wydarzeń w Przemyślu w przeciągu kilku ostatnich lat. Oprócz całodziennych atrakcji i pokazów dla dzieci, mieszkańcy Przemyśla mogli na żywo zobaczyć gwiazdy filmu, teatru oraz sportu.

– Jestem niezmiernie szczęśliwa, że udało nam się zorganizować w Przemyślu imprezę gromadzącą tak dużą frekwencję. Bardzo dziękuję firmie Hensfort oraz lokalnym sponsorom, którzy przyczynili się do tego, że Reprezentacja Artystów Polskich przyjechała do naszego miasta i dała wiele radości jego mieszkańcom – mówi Agnieszka Dominiak, pomysłodawczyni wydarzenia.

Mecz zgromadził na stadionie ponad 4-tysięczną widownię, która po końcowym gwizdku mogła świętować zwycięstwo Reprezentacji Przemyśla. Drużyna dowodzona przez trio: Grzegorz Lato, Jan Domarski oraz Władysław Andruszewski pokonała gości 5:3, kończąc tym samym serię zwycięstw popularnego RAP-u.

Goście przybyli do Przemyśla w swoim najmocniejszym składzie, w którym wystąpili m.in. Piotr Świerczewski, Rafał Mroczek, Jarosław Jakimowicz, Tomasz Schimscheiner, Bilguun Ariunbaatar czy Gabor Jędrzejewski.

– Jako Hensfort zawsze staramy się pomagać lokalnym stowarzyszeniom w inicjatywach, które łączą mieszkańców miasta i pozwalają na miłe i aktywne spędzenie czasu. W naszym zespole wystąpili zawodnicy z różnych firm, branż i instytucji, ale zwyciężyliśmy jako Przemyśl i to uznaję za wielki sukces tego przedsięwzięcia – mówi Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu Hensfort.

W przemyskiej drużynie Hensfort reprezentowali: Paweł Zatorski – Dyrektor Handlowy, Jacek Wach – Dyrektor ds. Marketingu, Kamil Baran – Kierownik Logistyki oraz Paweł Rząsa – Specjalista ds. PR i reklamy.

Hensfort jest jednym z wiodących polskich producentów okien PVC i okien aluminiowych. Staranny dobór materiałów i współpraca z solidnymi dostawcami sprawia, że okna Hensfort wybierane są zarówno przez inwestorów indywidualnych, jak i deweloperów, nadając wyjątkowy charakter domom jednorodzinnym, osiedlom mieszkaniowym, domom w zabudowie szeregowej, a także obiektom biznesowym. Okna Hensfort to inwestycja w rodzinne ciepło i bezpieczeństwo oraz gwarancja redukcji kosztów ogrzewania.

Artykuł partnera