Herman wycofał wniosek o upadłość Jedynki

Fot. Archiwum
Zarząd Zakładów Mięsnych Herman wycofał z Sądu Rejonowego w Rzeszowie wniosek o ogłoszenie upadłości spółki Jedynka. Fot. Archiwum

HERMANOWA, RZESZÓW. Właściciele dwóch firm chcą polubownego rozwiązania problemu.

Zarząd Zakładów Mięsnych Herman wycofał z Sądu Rejonowego w Rzeszowie wniosek o ogłoszenie upadłości spółki Jedynka, która jest właścicielem sieci sklepów spożywczych.

– Skorzystaliśmy z możliwości polubownego rozwiązania problemu i nadal chcemy ze sobą współpracować – napisał w oświadczeniu Witold Szczepanik, prezes Zakładów Mięsnych Herman.

Tydzień temu do rzeszowskiego sądu trafił wniosek o ogłoszenie upadłości firmy Jedynka. Złożył go zarząd Zakładów Mięsnych w Hermanowej, który jest jednym z dostawców wyrobów wędliniarskich dla Jedynki. Taki wniosek przygotowano, bo Jedynka miała dług wobec Hermana.

Danuta Majka, specjalista ds. public relations w Południowej Grupie Kapitałowej, do której należy Jedynka, poinformowała, że Jedynka konsekwentnie rozwija swoją sieć sklepów także poza Podkarpaciem, ostatnio otwarte zostały delikatesy w centrum Zakopanego i Warszawie. Spółka Jedynka istnieje od 1991 roku. Obecnie ma 27 sklepów, w tym w Rzeszowie, Tarnowie, Dębicy, Kolbuszowej.

and

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
fiiona
fiiona
7 lat temu

Ze niby Herman tak zawsze wszystkim placi w terminie? hehehe koń by się uśmiał! Panie Szczepaniku niech Pan żarty na bok odłoży i się za robote weźmie bo współpracownicy na najwyzszych stanowiskach Pana do końca wyrzeźbią i dopiero wtedy bedzie śmiesznie jak Hermanek upadnie;))))

karolw
karolw
7 lat temu

Czyli tak zwane typowe odwlekanie zgonu denata u którego stwierdzono nieuleczalną chorobę .