Hilton w końcu otwarty. ZDJĘCIA

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW.  Hotel Hilton Garden Inn w końcu (z rocznym poślizgiem) został otwarty. Uroczystość otwarcia miała miejsce w czwartek w Millenium Hall.

Ten czterogwiazdkowy hotel oferuje gościom 101 pokoi urządzonych w jednakowym standardzie. Pokoje wyposażone są w komfortowe łóżka, telewizory LCD oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu.

ZOBACZ ZDJĘCIA

- Dla najbardziej wymagających gości w pokojach znajdują się specjalne fotele o ergonomicznych kształtach, zaprojektowane przez Hermana Millera – mówiła Marzena Kijak, dyrektor ds. sprzedaży.

en

do “Hilton w końcu otwarty. ZDJĘCIA”

  1. Anna

    całe te urodziny..a juz losowanie samochodu to jedna wielka ściema.. takiej żenady na losowaniu to nie widziałam jak żyję !! wybrano kilka niby najlepszych haseł.. i z tych haseł publiczność brawami (odpowiednio podkręcanymi przez prowadzącego) decydowała kto wygrywa ! Z 30 000 kuponów.. przy garstce osób obecnych na losowaniu…akurat te 3 wygrane osoby były obecne! śmieszne.. losowanie, to jest wyciąganie kuponu z wora i wtedy jest losowanie… Porażka dla organizatorów !!!!!!!!!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.