H&M otworzy sklep w Millenium Hall

Otwarcie Millenium Hall zaplanowane jest na październik 2011 roku.

RZESZÓW. W powstającym przy skrzyżowaniu al. Rejtana i ul. Kopisty centrum handlowo-rozrywkowym Millenium Hall, swój sklep otworzy sieć H&M.

– Salon będzie mieścił się na dwóch kondygnacjach i zajmował łącznie około 1850 mkw. – wyjaśniają przedstawiciele Millenium Hall. – Tak duża powierzchnia pozwoli na wyeksponowanie bogatego asortymentu.

W sklepie dostępna będzie cała kolekcja szwedzkiej marki H&M, w tym oferta dla kobiet, mężczyzn i dla dzieci. – Założeniem biznesowym naszej firmy jest dostarczanie najnowszych trendów i doskonałej jakości mody w najlepszej cenie. Klientom w Rzeszowie zaoferujemy zarówno kolekcje pełne najgorętszych trendów, jak i zawsze aktualne, klasyczne modele na wiele okazji – mówi Ewa Kwiecień z H&M.

Od 2004 roku H&M współpracuje z największymi ikonami światowej mody. Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Viktor & Rolf, Madonna, Kylie Minogue – to tylko kilka nazwisk twórców, którzy zaprojektowali kolekcje dla tej sieci.

W sklepie w Millenium Hall pracować będzie około 30 osób, których rekrutacja rozpocznie się niebawem. – Jako największa firma odzieżowa na świecie, szukamy przede wszystkich osób, które lubią modę. Tym, którzy rozpoczną z nami karierę obiecujemy świetną atmosferę pracy, stabilność zatrudnienia i duże możliwości rozwoju – mówi Ewa Kwiecień.

Krzysztof Kuchta

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments