Debiut Gali ślubnej w Przemyślu wyjątkowo udany

Fot. Ewa Faber

PRZEMYŚL. Tylu narzeczonych w jednym miejscu w Przemyślu jeszcze się zgromadzić nie udało nigdy! W hotelu „Gloria” na I Przemyskiej Gali Ślubnej były tłumy.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Panie z błyskiem oku oglądały zaręczynowe pierścionki i ślubną biżuterię. Zachwycały wyszukane torty weselne, przepiękne bukiety ślubne, oryginalne zaproszenia. Każda para planująca ślub i wesele mogła znaleźć tu coś dla siebie. Z największą niecierpliwością oczekiwano oczywiście na pokaz mody ślubnej. Piękne modelki, profesjonalnie uczesane przez prezentujących się na gali fryzjerów, z idealnymi makijażami ślubnymi występowały w sukniach zarówno tradycyjnych, tak i tych dla odważnej Panny Młodej.

Nie zabrakło też męskich modeli w ślubnych garniturach najbardziej na topie. To jednak nie wszystko, bo organizatorzy przewidzieli także pokaz bielizny ślubnej, a nawet „poślubnej”, który wzbudził ogromne zainteresowanie tak pań, jak i panów. Wszyscy uczestnicy I Przemyskiej Gali Ślubnej w hotelu Gloria mogli głosować na stoisko, które według nich było najbardziej warte uwagi. Czekały cenne nagrody: kupony rabatowe na stroje i oprawę muzyczną wesela, sesje fotograficzne, złote serduszko z łańcuszkiem, makijaże i fryzury ślubne oraz wiele innych. Za najbardziej interesujące stoisko uczestnicy gali uznali to, na którym prezentował się Salon Mody Ślubnej „Gaja” z Przemyśla, pozostałe dwa „medalowe” miejsca zajęły cukiernia „U Zosi” ze Stubna i ciastkarnia z Pruchnika „Aleksandria”.

emka

 

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.