Ibiza Sport Day w Millenium Hall (ZDJĘCIA)

Fot. Mat. prasowe

Fot. Mat. prasowe

W sobotę, 22 kwietnia, na skwerze Millenium Hall w Rzeszowie odbędzie się Ibiza Sport Day – przedpremierowy pokaz nowego seata ibizy. Będzie to impreza, która zainteresuje fanów motoryzacji jak również i całe rodziny.

Jak podkreśla organizator wydarzenia, prezes Autorud Rzeszów Pan Stanisław Górski -„Będzie to event poświęcony przede wszystkim promocji marki SEAT na Podkarpaciu, ale także i fajna alternatywa na spędzenie sobotniego popołudnia w kręgu najbliższych, gdzie każdy znajdzie atrakcje dla siebie”.

Głównym punktem imprezy będzie przedpremierowy pokaz nowego seata ibiza, który jak przystało na hiszpańską markę ma nowatorski, wyrazisty, sportowy design, najnowocześniejsze technologie z zakresu bezpieczeństwa i connectivity oraz jeszcze bardziej komfortowe i przestronne wnętrze.

Gośćmi specjalnymi imprezy będą: Małgorzata Rdest, kierowca wyścigowy, startująca w prestiżowych zawodach w kraju i za granicą; posiadaczka jedynego w Polsce egzemplarza samochodu Seat Leon Racer, oraz rzeszowianin Krystian Herba – pięciokrotny rekordzista Guinnessa, zdobywca drapaczy chmur na całym świecie, specjalista w trialu rowerowym, finalista drugiej edycji „Mam Talent”. Dodatkowo będzie można poczuć szczyptę klimatu festiwali food truck, zasiąść za kierownicą samochodu wyścigowego, zrobić pamiątkowe zdjęcie z gwiazdami imprezy oraz wygrać atrakcyjne nagrody w licznych konkursach.

SEAT Autorud Rzeszów gorąco zaprasza wszystkich w sobotę na plac eventowy Millenium Hall już od godziny 12.00.

Skomentuj

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.