Idiotyczna demonstracja władzy

To wygląda na efekt pracy chorego umysłu, bo trudno na zdrowy rozum pojąć to, co się właśnie wyprawia na rzeszowskich ulicach. Zdarzało się w czasach PRL-u, ze jakiś PZPR-owski naczelnik gminy tak prowadził wiejskie inwestycje, by były uciążliwe dla wszystkich i by wszyscy dostrzegli jego działania. Teraz po tamtą haniebną metodę promocji sięgnął prezydent stolicy województwa – stolicy innowacji.

Malowanie znaków przy dochowaniu parametrów wilgotności i temperatury nie musi być przecież uciążliwe dla kierowców. W ciągu dnia można prowadzić prace na bocznych osiedlowych uliczkach, a na główne arterie wychodzić wieczorem. Często do północy i dłużej jest wystarczająco ciepło i sucho.

Tadeusz Ferenc jednak najwyraźniej chce, by mieszkańcy go zapamiętali, zanim odejdzie w niebyt. Szkoda tylko, że nie stara się zapisać w naszych pamięciach jako dobry, rozważny i gospodarny szef miasta.

KRZYSZTOF ROKOSZ

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mozambik
mozambik
9 lat temu

Myślę ze mieszkańcy wspinając się na 6 metrów po schodach na kładkę zero zapamiętają go na wiele lat , rowerzysci tez go zapamiętają , zimą zapamiętaja go wszyscy którzy porozbijają sobie gęby na śliskich schodach …zapamiętają go ci którzy będą spłacać długi miasta zaciągnięte na asfaltowo fontanniane fanaberie upartego 72 latka , zapamiętają go tez ci co pourywali amortyzatory na dziurawych ulicach , ci co uwierzyli ze spełni choć 10 % obietnic , zapamiętają go młodzi ludzie którzy czekali 10 lat na skatepark , mieszkańcy miłocina za dróżkę do dworzyska , zapamiętają go za idiotyczne kłamliwe spotkania w osiedlowych klubach… Czytaj więcej »

olek
olek
9 lat temu

Kto wymyślił tak głupie i ośmieszające nas hasło jak Rzeszów stolicą innowacji.
Ani u nas przemysłu nie ma , tylko 2 namiastki uczelni.
I samo położenie geograficzna na samym skraju Polski.
Kompleksy mamy wiadomo ale żeby zaraz robić z siebie pośmiewisko w Polsce.