Idź na galę, wspomóż chore dzieci

Fot. Archiwum

RZESZÓW. 18 kwietnia o godz. 18 w Europejskiej Galerii Sztuki w Millenium Hall odbędzie się Gala Charytatywna na rzecz hospicjum.

W imprezie udział weźmie Justyna Steczkowska w spektaklu muzycznym “Alkimja”. – Oprócz koncertu przygotowaliśmy pokaz mody trzech ekskluzywnych marek z kolekcji wiosna-lato 2012 oraz licytacje kilku obrazów światowej sławy artystów wybranych przez  Emila Jurkiewicza – mówi Edyta Dedek z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. – Dostępna będzie też płyta artystki z dedykacją, kreacje modowe pochodzące z pokazu, oraz 2 mini coopery przekazane przez firmę Toys “r”Us.

Gala jest biletowana. Każdy bilet jest cegiełką o nominale 80 zł, z których dochód w całości zostanie przekazany na doposażenie jedynego w Polsce Stacjonarnego Hospicjum dla Dzieci prowadzonego przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Galę poprowadzi znany aktor Artur Barciś. Bilety cegiełki można jeszcze nabyć: w LOVE BAR, w MILLENIUM HALL, kinie ZORZA, w kasie TRASY PODZIEMNEJ (Rynek), w Hotelu ICAM HOUSE, siedzibie Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci ul. Lwowska 132, tel. 17/853-48-18.

am

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.