II-ligowcy wracają na boiska

PIŁKA NOŻNA II LIGA. Mecz Stali z Okocimskim nadal zagrożony. Resovia i Stalówka grają na wyjazdach

Po czterech miesiącach przerwy i z tygodniowym poślizgiem, do rywalizacji wracają piłkarze II ligi wschodniej. Na inaugurację Resovia i Stal Stalowa Wola zagrają na wyjazdach. Stal Sandeco Rzeszów ma w planach mecz u siebie, ale nadal nie jest pewne czy się on odbędzie.

Przez ostatnie dni na stadionie miejskim trwały prace mające na celu doprowadzić do jak najlepszego stanu murawę, na jakiej w sobotę biało-niebiescy zmierzyć się mają z Okocimskim Brzesko. Co prawda udało się z niej uprzątnąć śnieg, ale płyta jest bardzo grząska.

Na wygraną liczą też w obozie Resovii. Podopiecznych Wojciecha Boreckiego czeka mecz w Sokółce z tamtejszym Sokołem. “Pasiaki” chcą dobrze zacząć rundę, bo jeszcze marzą o skutecznej pogoni za czołówką..

Marcin Bojarski i Tomasz Moskała, kiedyś z niezłym powodzeniem radzili sobie na boiskach Ekstraklasy. Obecnie spróbują, dokonać niewątpliwie trudnej sztuki, jaką będzie utrzymanie Puszczy Niepołomice w II lidze. Beniaminek z okolic Krakowa, postarał się zimą o solidne wzmocnienia, co oznacza, że “Stalówkę” czeka niezwykle ciężkie zadanie.

p

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments