Imprezy

Fot. MWMedia

Babski wieczór
CZARNA. 2 marca w OK – babski wieczór. W programie spektakl „Edukacja Rity” oraz wernisaż wystawy malarskiej. Start: godz. 18.30. Bilety: 15 zł.

„Lichwiarz”
DĘBICA. W sobotę (3 bm.), o godz. 18 DK „Śnieżka” zaprasza na spektakl „Lichwiarz” na podstawie opowiadania Łagodna Fiodora Dostojewskiego. Wstęp 12 zł.

Spektakl i wystawa
JAROSŁAW. 8 marca o godz. 18 w Sali Lustrzanej CKiP zaplanowano „Sejm Białogłowski” w wyk. Zespołu Teatralnego „BACCALAUREUS”. Wystawieniu widowiska towarzyszyć będzie wernisaż wystawy Centrum Wikliniarstwa w Rudniku nad Sanem pt. „Wiklinowa moda”. Wstęp wolny.

„Zdobyć, utrzymać, porzucić…”
JASŁO. Spektakl „Zdobyć, utrzymać, porzucić” wystawi 6 marca o godz. 18 w JDK Nowa Scena Teatru Muzycznego Roma w Warszawie. Wystąpią: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak i Olga Bończyk.

Komedia z gwiazdami
KROSNO. 5 marca o godz. 17:30 i 20:30 niezwykle zabawny spektakl w gwiazdorskiej obsadzie aktorów Teatru Capitol z Warszawy – „Goło i wesoło”. Na scenie RCKP zobaczymy m.in. Radosława Pazurę, Henryka Gołębiewskiego i Andrzeja Andrzejewskiego. Bilety: 60 zł.

Lubaszenko na scenie
MIELEC. SCK zaprasza 10 marca na spektakl teatralny „Diabli mnie biorą”. Będzie można zobaczyć takie sławy, jak Olaf Lubaszenko i Krzysztof Kiersznowski. Spektakl zostanie wystawiony dwukrotnie, o godz. 16 i 19.30. Bilety w cenie 60 zł (sala) i 50 zł (balkon) są do nabycia w kasie kina „Galaktyka”.

Monodram z humorem
PRZEWORSK. 3 marca o godz. 18 w MDK zostanie wystawiony spektakl „Spóźniona miłość czyli wyznania starego belfra”, którego autorem i jedynym aktorem jest Mariusz Marczyk. Bilety 10 zł.

ZWIS na scenie
RZESZÓW. 10 marca o godz. 18 w sali widowiskowej WDK kolejny występ Zespołu Wielkiej Improwizacji Scenicznej.

„Szalone nożyczki”
SANOK. SDK zaprasza na spektakl teatralny „Szalone nożyczki”, który odbędzie się 7 marca o godz.19. Bilety: 25 zł.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.