IMPREZY

Fot. MWMedia

Jazz Session
DĘBICA. Leszek Żądło wystąpi w sobotę (26 bm.), o godz. 19 w Willi „Wiluszówka. Znany jazzman wystąpi w towarzystwie: Tolka Lisieckiego, Wojtka Groborza i Bartka Staromiejskiego. Gościem specjalnym będzie August Wilhelm Scheer. Bilety w cenie 20 zł.

Festiwal Jazzowy
KROSNO. W dniach 2 – 3 grudnia w RCKP (ul Kolejowa 1) odbędzie się XII Międzynarodowy Festiwal Jazzowy. 2.12 o godz. 19 wystąpi Trio Levity z Polski oraz Revenko Band z Kijowa. 3.12 o godz. 19 zagra Piotr Schmidt Electric Group (Polska) oraz Free Breath ze Lwowa. Bilet na 1 dzień koncertowy – 20 zł, bilet na 2 dni koncertowe – 35 zł. Bilety do nabycia w RCKP, tel. 13 432 18 98 wew. 159.

Muzyka żydowska
KROSNO. W niedzielę (27 listopada) w RCKP zaplanowano wieczór z muzyką i piosenką żydowską pt. „Rodzynki z migdałami”. Gościem specjalnym będzie zespół Rzeszów Klezmer Band.. Bilety w cenie 20 zł i 35 zł (dla dwóch osób) do nabycia w kasie RCKP, ul. Kolejowa 1. Początek o godz.18.

Wieczór wróżb i zabaw
MAJDAN KRÓLEWSKI. W sobotę (26 bm.), o godz. 16 GOK zaprasza na wieczór wróżb i zabaw. W programie: pieczenie ciasteczek, turniej szachowy, karaoke i inne zabawy.

Turniej tańca
MIELEC. W piątek (25 bm.), o godz. 9 na sali widowiskowej SCK będzie można podziwiać umiejętności uczestników przeglądu zespołu tanecznych „Pasikonik 2011”. Wstęp wolny

Cantare Amore
MIELEC. W piątek (25 bm.), o godz. 19 w kościele p.w. Ducha Św. na Dekanalnym Spotkaniu Młodych wystąpi zespół Cantare Amore. Wstęp wolny.

Trzecia Zmiana
MIELEC. W sobotę (26 bm.), o godz. 18 w Samorządowym Centrum Kultury wystąpi zespół Trzecia Zmiana, który będzie promował swoją nową płytę „Nie płoszcie Aniołów”. Bezpłatne wejściówki na koncert można odebrać w kinie „Galaktyka”.

WKRÓTCE
Irlandzkie klimaty
RZESZÓW. BELTAINE&COMHLAN CELTIC MOTION PROJECT to niezwykłe zderzenie irlandzkiej i bretońskiej muzyki oraz irlandzkiego tańca na żywo. Całość oparta jest na tradycyjnej muzyce celtyckiej jednak we współczesnym brzmieniu i aranżacji. BELTAINE to jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny folkowej, który już 3 grudnia (sobota) o godz. 19 wystąpi w WDK. Bilety: 35 zł i 25 zł.

Spotkanie z EFS
RZESZÓW. WUP w Rzeszowie zaprasza 27 listopada w godz. 13 – 19 do Hali Podpromie. W programie m.in. prezentacja firm powstałych dzięki Programowi Operacyjnemu Kapitał Ludzki, prezentacja jadła regionalnego, gry i konkursy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Brathanki. Wstęp wolny.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments