Imprezy

Fot. Archiwum

Mokaferia Love
DĘBICA. W sobotę (11 bm.) w DK „Mors”, o godz. 18 odbędzie się piąty już koncert z cyklu „Mokaferia Love”. Usłyszeć będzie można wokalistów z Vocal Studio Katarzyny Godzisz –Antonik i zespół Muffin. Oprawę taneczną zapewnią podopieczni Klubu Sztuki Czas, działającego w Osiedlowym Klubie Kultury „Emka”. Wstęp 9 zł.

Wystąpią sławy
DĘBICA. Krzysztof Ibisz, Tomasz Stockinger, Michał Milewicz, Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek i Ewa Lorska wystąpią 12 lutego b.r. o godz. 17 na deskach DK „Mors” ze spektaklem „Blondynki wolą mężczyzn”. Wstęp 60 zł.

Dla globtroterów
MIELEC. W ten weekend (11-12 bm.) w budynku Sokolni odbędzie się kolejna edycja festiwalu podróżniczego „Bez Granic”. Ideą imprezy jest zaprezentowanie wypraw zaproszonych globtroterów od tzw. kuchni. Wstęp wolny.

Wybiorą Miss
MIELEC. W niedzielę (12 bm.), o godz. 17 na sali widowiskowej SCK będzie można podziwiać urodę najpiękniejszych mielczanek. Dziewczyny, rywalizując o tytuł Miss Mielca 2012, zaprezentują się w: strojach sportowych, kąpielowych, ślubnych i wieczorowych. Tegoroczna gala odbędzie w klimatach lat 20 i 30. Transmisję z imprezy będzie można obejrzeć on line na stronie internetowej www.korso.pl. Na scenie wystąpi także zespół taneczny Feniks, a imprezę poprowadzi Mariusz Zieliński, dziennikarz radiowy, aktor i konferansjer. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast zespół Capri New Beat z Krakowa. Wstęp 30 zł.

WKRÓTCE
Zagrają Wilki
MIELEC. 9 marca o godz. 20 w klubie Studio (ul. Pułaskiego 2 a) zagrają Wilki. Bilety w cenie 50 zł. W przedsprzedaży kosztują 40 zł. Już teraz można kupić je m.in. w klubie Studio.

Mistrzowie polskiej komedii
MIELEC. SCK zaprasza w sobotę (10 marca) na spektakl teatralny „Diabli mnie biorą”, którego autorem i reżyserem jest Marek Rębacz, założyciel Polskiej Sceny Komediowej, jeden z najwybitniejszych współczesnych polskich  pisarzy. To za jego przyczyną ma scenie SCK zaprezentują się mistrzowie humoru. Będzie można zobaczyć takie sławy, jak Olaf Lubaszenko i Krzysztof Kiersznowski. Spektakl zostanie wystawiony dwukrotnie, o godz. 16 i 19.30. Bilety w cenie 60 zł (sala) i 50 zł (balkon) są do nabycia w kasie kina „Galaktyka”.

Ferie na rockowo
JASŁO. JDK zaprasza na rockowe zakończenie ferii. Koncert odbędzie się 10 lutego o godz. 18. Bilety -10 zł.

Walentynki z Ewą Bem
KROSNO. 12 lutego o godz. 18 w RCKP wystąpi pierwsza dama polskiego jazzu Ewa Bem. Bilety kosztują 45 zł i 50 zł, natomiast za bilet z serduszkiem trzeba zapłacić – 80 zł (dla dwóch osób) – do nabycia w RCKP.

Wystąpi Dereszowska
KROSNO. 26 lutego o godz. 17 w RCKP odbędzie się spektakl teatralny „Zamknięty świat” w gwiazdorskiej obsadzie. Wystąpi m.in.: Anna Dereszowska, Krystyna Sienkiewicz, Zofia Czerwińska, Rafał Cieszyński i Dariusz Taraszkiewicz. Bilety: 60 i 70 zł.

Jubileusz
KROSNO. 16 lutego o godz.16 w RCKP odbędzie się impreza z okazji 10 – lecia Klubu Seniora „Czerwone Jabłuszko”.

Wykład Cabały
KROSNO. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Krośnieńskiej zaprasza na wykład Alojzego Cabały. Wykład odbędzie się 13 lutego o godz.17 w RCKP.

POD NASZYM PATRONATEM
Ta ziemia…
RZESZÓW. Już w środę (15 lutego) o godz. 10 i 13 w Sali Widowiskowej WDK będzie można zobaczyć spektakl „Ta ziemia od innych droższa” w wykonaniu Rzeszowskiej Grupy Artystycznej. – Uważam, że będzie to bardzo nowoczesna sztuka, przedstawiona w specyficzny sposób. Nie usłyszymy oklepanych utworów i standardowych scen – mówi Arkadiusz Kłusowski, dyrektor artystyczny spektaklu. Szykuje się więc spora dawka emocji przedstawionych za pomocą śpiewu, tańca i gry aktorskiej. Bilety: 13 zł. Rezerwacja: musicmusicfestival@gmail.com

Ekologiczne walentynki
RZESZÓW. 14 lutego od godz. 11 rozpoczyna się akcja “Kocham Recykling”. Wystarczy, że każdy przyniesie na rzeszowski rynek co najmniej 7 baterii, a za dobry uczynek otrzyma lizak w kształcie serduszka. Akcja odbędzie się w holu głównym Podziemnej Trasy Turystycznej (Rynek 26). Partnerami lokalnymi akcji są Związek Komunalny “Wisłok” oraz Stowarzyszenie EKOSKOP z Rzeszowa.

Jarmark Wyrobów Regionalnych
RZESZÓW. Aromatyczne wędliny, kiełbasy, szynki, pyszne przetwory mięsne i wiejski smalec. Do tego świeżutkie pieczywo, pełnoziarniste, na zakwasie oraz kulebiaki, oscypki, swojskie sery korycińskie, staropolskie ciasta, sękacze i tradycyjne piwa. Takich produktów nie dostaniesz na co dzień w zwykłym sklepie. To wszystko znajdziesz w ten weekend (10 – 12 bm.) w Galerii Nowy Świat (poziom – 1) przy ul. Krakowskiej 20. Uzupełnieniem jarmarku będą stoiska z autorską biżuterią, artykułami dekoracyjnymi oraz rękodziełami artystycznymi.

Weekend of love z Krzysztofem Skibą
RZESZÓW. W sobotę i niedzielę w godz. 12 –19 w Galerii Nowy Świat (poziom 0) event walentynkowy nie tylko dla zakochanych. W programie m.in. randka w ciemno którą poprowadzi Krzysztof Skiba, walentynkowy koncert życzeń, premierę filmu “Zakochany Rzeszow”, oraz kącik, w którym klienci Galerii będą mogli wziąć udział w sesji zdjęciowej. Do tego liczne konkursy, quizy i zabawy, kalambury.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments