Imprezy klubowe

Fot. sxc.hu

RZESZÓW

GRAND CLUB (ul. Kopernika 12)
piątek, godz. 21, Pop Celebration.
sobota, godz. 21, Grand Experience.
czwartek, godz. 22, Get Fresh.

FASHION (ul. Trzeciego Maja 11)
piątek, godz. 20, Początek weekendu.
sobota, godz. 20, Sobotnia noc.
niedziela, godz. 20, Disco Polo Night.

OD ZMIERZCHU DO ŚWITU (ul. Mickiewicza 1/3)
sobota, godz. 22, The Flashback.

MIENTA (ul. Przesmyk 6)
piątek, godz. 21, Let`s Get Junkie – Satora.
sobota, godz. 21, B-Ball Party Fatman Skub.
niedziela, godz. 18, koncert metalowych zespołów Into Sickness z Meksyku, Thorwald, Human Humus oraz Epitome, Halucynogen, Atropine.

ZBLIŻENIA (ul. Moniuszki 2)
piątek, godz. 20, muzyka na żywo z grupą „Gorączka Sobotniej Nocy” oraz DJ-em Łysym
sobota, godz. 20, Dyskoteka w rytmie lat 80, 90 oraz współczesnych- prowadzi DJ Macho,

ANDROMEDA (Rynek 18)
piątek, godz. 21, Odgłosy #1 with Siasia @ ANDROMEDA

RED ZONE MOTORCYCLES (ul. Torowa 3)
niedziela, godz. 18, koncert Popkultura.

KLUB POD PALMĄ (ul. Cicha 16)
niedziela, godz. 20, Palmowy Dancing

STALOWA WOLA

PLANETA (ul. Dąbrowskiego 2)
piątek, godz. 20, After Matura.
sobota, godz. 20, Miasto Kobiet.
niedziela, godz. 20, Studencka Niedziela – finał karaoke.

ARKADIA (ul. 1 Sierpnia 11a)
piątek, godz. 20, Retrospekcja.
sobota, godz. 20, Single Night Party.

ŁAŃCUT

PIWIARNIA WARECKA (ul. Rynek 5)
piątek, godz. 20, Wieczór karaoke – Justyna i Ziomek.
sobota, godz. 20, Disco Party, didżej Kristof.

KAWĘCZYN K. SĘDZISZOWA MŁP.

GALEON
piątek, godz. 20, Jason X – Hardstyle
sobota, godz. 20, Mikro Housebrothers.

KROSNO

ARMAGEDON (ul. Pużaka 55e)
piątek, godz. 21, Lodowe Party.
sobota, godz. 21, Kamikadze Night.

BOBRÓWKA k/Jarosławia

POWER CLUB
piątek, godz. 21, Mega dyskoteka.

MIELEC

ONYX CLUB (ul. Wojska Polskiego 3)
piątek, godz. 20, Roller Disco, czyli klimaty dyskotekowe lat 70 i 80. Za konsoletą – DJ GREGG.

MANHATTAN NIGHT CLUB (ul. Powstańców Warszawy 2)
sobota, godz. 20, juwenalia w rytm RnB, które prezentować będzie DJ Divi M.

PAPILLON CLUB (ul. Sienkiewicza 1)
piątek, godz. 20,  Impreza „Bass, Beats&Melody”
sobota, godz. 20, Dyskoteka
niedziela, godz. 20, Dancing w rytm muzyki zespołu Fokus.

KLUB MUZYCZNY STUDIO (ul. Pułaskiego 2a)
piątek, godz. 21, Impreza dla maturzystów – „Pop, Rock i Dance Party”.
sobota, godz. 20, Dancing.
niedziela, godz. 18, Biesiada.
środa, godz. 20, Impreza w rytm reggae i polskiego rocka.
czwartek, godz. 16, Dzień piwa.

DĘBICA

KLUB MODERNA (ul. Fabryczna 12)
piątek, godz. 20, „Music Twister”
sobota, godz. 20, Impreza „Internet Friends”

KOLBUSZOWA

KLUB BOGACZ (ul. Towarowa)
sobota, godz. 21, Rozgrzewka przed wielką bibą z okazji 10 urodzin klubu.
niedziela, godz. 21, Stare i dobre przeboje.

Skomentuj

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.