Imprezy, koncerty, kabarety…

Sylwia Grzeszczak 31 marca wystąpi w rzeszowskim klubie "LIVE". Fot. MWMedia

SPEKTAKLE

Pinokio
JAROSŁAW. 22 marca zaplanowano spektakl „Pinokio” w wyk. Teatru Maska z Rzeszowa. Zostanie on wystawiony o godz. 9 i 11 w MOK. Bilety 10 zł.

Zespoły Teatralne
KROSNO. 22 marca o godz. 9 w RCKP odbędzie się VI Przegląd Twórczości Artystycznej Krośnieńskich Szkół – zespoły teatralne.

Dla młodzieży
KROSNO. 16 marca o godz. 9 i 11 w RCKP spektakl dla szkół średnich i ponadgimnazjalnych „Scenariusz dla trzech aktorów” (B. Schaeffer).

„Wszystko o kobietach”
PRZEMYŚL. Spektakl Miro Gavrana „Wszystko o kobietach” w reż. Pawła Szumiąca zostanie wystawiony 17 marca o godz. 18 w sali widowiskowej CK. Na scenie wystąpią: Marta Bizoń , Dominika Markuszewska oraz Beata Schimscheiner. Bilety 55 zł.

Misteria teatralne
PRUCHNIK. XV Wielkopostne Misteria Teatralne pt. „Umieć żyć” odbędą się 18 marca o godz. 17.30 w Centrum Kultury Sportu i Turystyki. Wstęp wolny.

KONCERTY

Dla fanów jazzu
DĘBICA. W piątek (16 bm.) o godz.19 w Willi „Wiluszówka” wystąpi jazzman Leszek Żądło wraz z grupą towarzyszących mu muzyków. Gościem specjalnym wieczoru będzie niemiecki saksofonista August Wilhelm Scheer. Bilety w cenie 20 zł.

Muzyka organowa
JAROSŁAW. 16 marca o godz. 17.30 w sali koncertowej szkoły muzycznej odbędzie się koncert muzyki kameralnej organowej Bilet 7 zł.

Maciej Fortuna Quartet
JASŁO. W ramach XX Jasielskich Spotkań Muzycznych organizowanych przez JDK i Państwową Szkołę Muzyczną I st. w Jaśle wystąpi jazzowa formacja Maciej Fortuna Quartet. Koncert odbędzie się w JDK 29 marca o godzinie 19. Bilety do nabycia w sekretariacie JDK, tel. 13 44 351 50.

Muzyka kameralna
JASŁO. JDK zaprasza na koncert muzyki kameralnej, który odbędzie się w ramach XX Jasielskich Spotkań Muzycznych organizowanych przez JDK i Państwową Szkołę Muzyczną pod patronatem burmistrza Jasła. Koncert odbędzie się 30 marca o godzinie 19 w JDK. Bilety do nabycia w sekretariacie JDK, tel. 13-44-351-50.

Zagrają Wilki
MIELEC. W piątek (13 kwietnia), o godz. 20 w klubie Studio zagrają Wilki. Bilety w cenie 50 zł. W przedsprzedaży kosztują 40 zł. Już teraz można je kupić w klubie Studio i sklepie „hip hop” (ul. Wąska 4).

Zaśpiewa Czesław Mozil
MIELEC. Popularny muzyk i celebryta Czesław Mozil wystąpi 30 kwietnia o godz. 20 z koncertem w klubie Studio. Bilety w cenie 45 i 50 zł. można nabyć w: sklep „hip hop” (ul. Wąska 4) i klubie Studio.

Projekt Grechuta
KROSNO. 21 marca o godz.18 w RCKP PEJZAŻE MUZYKI Projekt Grechuta – zespół Plateau i goście.

Klimaty bluesowo-szantowe
PRZEMYŚL. Już 17 marca o godz. 19.30 w klubie „Piwnice” CK koncert „Nocna zmiana klimatu”. Zagrają: Zespół Szantowy „Port Przemyśl” i zespół bluesowo-jazzowy „Piotr Iwaszko Band” z Rzeszowa. Bilety 15 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Wystąpi Arlon
PRZEMYŚL. 21 marca o godz. 11 w sali widowiskowej Centrum Kulturalnego rockowy koncert wiosenny w wykonaniu przemyskiego zespołu rockowego „Arlon”. Wstęp wolny.

Sylwia Grzeszczak w klubie „LIVE”
RZESZÓW. Już 31 marca o godz. 20 w klubie „LIVE” ekskluzywny koncert jednej z najpopularniejszych obecnie wokalistek w Polsce. Sylwia Grzeszczak, bo o niej mowa to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, której pierwsza solowa płyta w niecałe 2 tygodnie od premiery osiągnęła status platynowej. Pierwszy singiel „Małe rzeczy” przez 8 tygodni z rzędu był najczęściej granym utworem w polskich stacjach radiowych, Płytę artystki Polacy kupowali chętniej niż nowe albumy Björk i Adele! Dlatego też takiego wydarzenia nie można przegapić. Bilety: 45/55 zł.

Tylko muzyka i h.R.a.B.i.A.
STALOWA WOLA. Półfinaliści topowego „Must Be The Music”, czyli Adrian Markiewicz i koledzy z zespołu „H.R.A.B.I.A”, przyjadą w sobotę na jeden koncert do klubu „Pod Balladą”. Przedstawiać ich nie trzeba, bo przed telewizorami swego czasu kibicowała im cała Polska. Teraz objeżdżają Polskę z koncertami na żywo. Początek o godz. 22. Bilet 20 zł.

KABARETY

Wystąpi Neo – Nówka
JASŁO. 20 kwietnia o godz. 20.30 w Jasielskim Domu Kultury wystąpi kabaret Neo – Nówka pochodzący z Wrocławia. Obecnie występują w składzie: Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie JDK.

INNE IMPREZY

Popatrz, jak oni tańczą
DĘBICA. W sobotę (17 bm.) DK „Mors” zaprasza na Podkarpacki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf”. Pierwsze występy ruszają już o godz. 9, wstęp wolny.

Zaśpiewają w „Morsie”
DĘBICA. We wtorek (17 bm.), o godz. 12 w Domu Kultury „Mors” rozpoczną się przesłuchania uczestników konkursu piosenki „Wygraj Sukces”. Wstęp wolny.

Piknik artystyczny
KROSNO. 24 marca o godz. 10 w sali artKina odbędzie się powiatowy piknik artystyczny. W imprezie mogą uczestniczyć mieszkańcy Krosna i powiatu krośnieńskiego, szczególnie młodzież z gimnazjów. Dla uczniów i rodziców przygotowano indywidualne konsultacje i porady pod kątem predyspozycji zawodowych, prowadzone przez specjalistów z poradni psychologiczno – pedagogicznych. Ponadto w programie m.in. występ zespołu bluesowo – rockowego Bluesmobile Band, pokaz udzielania pierwszej pomocy, pokaz barmański. Spotkanie będzie również okazją do rozstrzygnięcia powiatowego konkursu „Rodzina receptą na kryzys” organizowanego w ramach Narodowego Dnia Życia.

„Wygraj sukces”.
KROSNO. 19 marca o godz.10 w RCKP odbędą się eliminacje do 17. konkursu piosenki „Wygraj sukces”.

Wykład prof. Szmyda
KROSNO. 20 marca o godz.17 w RCKP odbędzie się wykład prof. Kazimierza Szmyda.

Konkurs recytatorski
PRZEMYŚL. 20 marca eliminacje wojewódzkie VII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej. Początek – godz. 10 w klubie „Piwnice” CK. Wstęp wolny.

Festival Kina Włoskiego
RZESZÓW. Szkoła Języków i Zarządzania Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych Promar International (ul. Bohaterów 12) zaprasza na IV Festival Kina Włoskiego w Rzeszowie – Festival del Cinema Italiano di Rzeszówal. Festiwal, którego celem jest rozpowszechnianie kultury i języka włoskiego oraz zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich miłośników tego języka, potrwa do 25 marca. Filmy będą wyświetlane w oryginalnej wersji z angielskimi napisami. Pierwsza projekcja filmu „Baciami ancora” (I część) w reżyserii Gabriele Muccino już w czwartek, 22 marca o godz. 13. Wstęp wolny.

Wieczór Podróżnika.
RZESZÓW. Remont Pub zaprasza 16 marca o godz. 20 na kolejny Wieczór Podróżnika. Gościem będzie Anna Moszko – podróżniczka, tłumaczka i pilot wycieczek, który opowie o gwatemalskiej dżungli. W trakcie spotkania przedstawi przejmujące historie ludzi, których spotkała na swojej drodze. Bilety 5 zł.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.