Inne imprezy…

Fot. Materiałyn prasowe

Koncert pieśni wielkanocnej
KOSINA. W niedzielę o godz. 15 w kościele parafialnym odbędzie się XIII Koncert Pieśni Wielkanocnej.

Misterium Męki Pańskiej
KRACZKOWA. Wielkie widowisko plenerowe ” Przez chrzest na Golgotę, Misterium Męki Pańskiej” w wykonaniu zespołu ludowego ”Sonina odbędzie się w niedzielę o godz.19 na stadionie w Kraczkowej.

Poznaj trendy mody
MIELEC. W sobotę w Samorządowym Centrum Kultury 15 projektantów pokaże unikalne kolekcje. Zaprezentowana zostanie również bielizna Anety Larysy, Knap, twórczyni ubrań do filmu „Szpilki na giewoncie”. Start o godz. 18. Wstęp 10 zł.

POD NASZYM PATRONATEM: “Dżet” zaprasza na turniej i urodziny
NIECHOBRZ. – Moja przygoda z tańcem rozpoczęła się gdy miałem 8 lat i od tego momentu taniec stał się największą pasją mojego życia. Przez wiele lat tańczyłem turniejowo jednak z czasem  zacząłem realizować się jako trener. W końcu musiałem wybrać, czy chcę dalej kontynuować sportową rywalizację, czy uczyć innych. Wybrałem to drugie i nie żałuję. Uważam, że jest to piękna sprawa umieć tańczyć i każdy bez wyjątku powinien tego spróbować – mówi Łukasz Dudek, jeden z trenerów w boguchwalskim klubie “Dżet”, który świętuje właśnie 20-lecie.  A jak przygotował swoich tancerzy do turniejowej rywalizacji przekonamy się już w tę sobotę i niedzielę w hali Zespołu Szkół w Niechobrzu podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchary Starosty Rzeszowskiego i Burmistrza Boguchwały. Czekają nas sportowe emocje i mistrzowskie pokazy w wykonaniu Magdy i Piotra Kordaszewskich oraz Magdaleny Geldner i Janusza Ptaszka.

Program:
Sobota (21 bm.) Wiosenny Przegląd Młodych Talentów
godz. 9.30 – 12 eliminacje i finały par: 8-9 lat, 10-11 lat
godz. 12.30 – eliminacje i finały: do lat 7-miu, 12-13 lat, 14 lat i więcej.

Niedziela (22 bm.) XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Starosty Rzeszowskiego i Burmistrza Boguchwały “DŻET 2012”
godz. 9.15 – eliminacje i finały par: 12 – 13 lat, klasy E, D oraz 14 – 15 lat klasy D, pow. 15 lat, klasy E
godz. 13.30 – eliminacje i finały par: 14 – 15 lat, klas E, C oraz pow. 15 lat, klas D, C
godz. 17.45 eliminacje i finały par: pow. 15 lat, klas B, A oraz jubileuszowa gala taneczna.

Szalone okazje
RZESZÓW. Od 21 do 29 kwietnia w całej Galerii Nowy Świat dostępne będą atrakcyjne rabaty w sklepach. W Rabatowym Kole Fortuny będzie można wykręcić rabat aż do 99 proc. W dni powszednie wprowadzone zostaną specjalne obniżki na poszczególne grupy produktów. W weekendy – dodatkowe atrakcje, bonusy i sprzedaż produktów w niezwykle korzystnych cenach. Szalone licytacje markowych produktów w cenach wywoławczych już za 10 proc. wartości. Więcej na galeria-nowyswiat.pl

Regionalny Jarmark
RZESZÓW. Od tego piątku do niedzieli Galeria Nowy Świat proponuje miłośnikom zdrowych i naturalnych produktów smakołyki z różnych regionów Polski, jakich na co dzień próżno szukać w Rzeszowie i okolicy. Wśród wystawianych wyrobów znajdą się: wędliny, kiełbasy, szynki, polędwice, pieczenie, pasztety, przetwory mięsne, smalec wiejski, pieczywo, chleby pełnoziarniste, chleb na zakwasie, kulebiaki, oscypki, sery korycińskie, ciasta staropolskie, sękacze, piwa tradycyjne. Uzupełnieniem ekspozycji będą przedmioty rękodzieła artystycznego. Wystawcy zapowiadają liczne degustacje i promocje.

Golec uOrkiestra na Rynku
RZESZÓW. W piątek o godz. 12.15 na Rynku odbędzie się koncert Golec uOrkiestra z okazji otwarcia terminala na lotnisku Rzeszów – Jasionka.

Maraton Fitness
RZESZÓW. W niedzielę o godz. 13 w Miasteczku Akademickim PRz rozpocznie się Charytatywny Maraton ZUMBA Fitness. Koszt cegiełki: 20 zł i 15 zł. Dochód zostanie przekazany Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Zobacz śliczne cheerleaders
TYCZYN. W sobotę o godz. 13 w hali sportowo-widowiskowej przy Publicznym Gimnazjum odbędzie się Grand Prix Polski Cheerleaders O Puchar Burmistrza Tyczyna, Ogólnopolski Turniej Zespołów, Duetów, Pom Dance.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.