Inne imprezy

Fot. MWMedia

Grease się kręci
DĘBICA. W sobotę o godz. 18 w DK „Śnieżka” zostanie wystawiony musical „Grease się kręci”. Bilety: 10 zł.

Scena Tańca
JASŁO. Prezentacjami amatorskich zespołów tanecznych oraz duetów i solistów rozpocznie się w 27 kwietnia o godz. 17, IV Jasielska Scena Tańca. Wstęp wolny.

Imprezy w skansenie
KOLBUSZOWA. W niedzielę (29 bm.) skansen zaprasza na otwarcie nowego ośrodka edukacji regionalnej. W godz. 13-18. we wnętrzach zabytkowej szkoły z Trzebosi będzie można m.in.: wziąć udział w warsztatach etnograficznych oraz kulinarnych i zobaczyć, jak wyglądała lekcja sprzed stu lat. W stodole z Glin Małych odbędzie się muzyczne spotkanie z zespołem Kocirba, a w karczmie z Hadli Kańczuckich gospodynie przygotują kąski regionalne.

Weekend w Maneżu
ŁAŃCUT. 28 kwietnia godz. 17 wieczór literacki Adama Decowskiego. O godz. 18 II Biesiada w Maneżu, a 29 kwietnia o godz. 14 – ,,Śpiewać i grać każdy może…Mikrofon dla wszystkich”.

Wystąpi Cejrowski
KROSNO. Boso do… Krosna! – pod takim hasłem 11 maja br. o godzinie 19 rozpocznie się występ Wojciecha Cejrowskiego w RCKP. Wcześniej przy ul. Piłsudskiego 1 (w godz. 14.-17) podróżnik będzie podpisywał i sprzedawał swoje książki oraz rozdawał autografy.

Tanecznie
MIELEC. W niedzielę (29 bm.) SP nr 11 zaprasza na 7. edycję Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego „Mielec 2012”. Start godz. 10, wstęp 15 zł.

Na wernisaż
PRZEMYŚL. 27 kwietnia o godz. 16 w holu CK – wernisaż wystawy Tomasza Dźwierzyńskiego. Wstęp wolny.

Wielkie Filmy
PRZEWORSK. W sobotę o godz. 17 w sali klubowej MOK, DKF organizuje kolejny pokaz z cyklu „Małe kino – Wielkie Filmy”. Wstęp wolny.

Kolorowy Mikrofon
PRZEWORSK. W sobotę o godz. 10 w MOK – II Powiatowy Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Kolorowy Mikrofon 2012″.

Taneczne Figle
ROPCZYCE. Centrum Kultury zaprasza na Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych pt.” Taneczne Figle”. Impreza odbędzie się 29 kwietnia o godz. 15 w sali widowiskowej Centrum Kultury. Wstęp wolny.

Akademia Komiksu
RZESZÓW. 28 kwietnia WDK zaprasza na spotkanie Rzeszowskiej Akademii Komiksu. W programie: o godz. 12- blog mangi i anime, o godz. 14 – spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen. Wstęp wolny.

„Mozaika”
STALOWA WOLA. W niedzielę teatr „Okna” zaprasza na spektakl „Mozaika” w klubie „Emka o godz. 19. Wstęp 8 zł.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.