Inne imprezy

Fot. Archiwum

„Frysztacka Kolęda”
FRYSZTAK. Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Frysztak oraz wszystkich przybyłych gości do wspólnego kolędowania. 26 grudnia (poniedziałek) o godz. 17 ze sceny na Placu Św. Floriana popłynie „Frysztacka Kolęda”.

Gratka dla moli książkowych
DĘBICA. We wtorek (27 bm.), o godz. 18 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie sympatyków słowa pisanego. Tym razem na tapetę zostanie wzięta książka Małgorzaty Nurowskiej-Adamczyk „Mariola, moje krople”. Wstęp wolny.

Vox Angeli świątecznie
RZESZÓW. W środę (28 bm.) o godz. 18.30 będzie okazja wspólnie, tradycyjnie pokolędować z zespołem Vox Angeli. To propozycja dla każdego, bez względu na płeć, wiek czy słuch muzyczny. Kolędowanie rozpocznie Msza Św. o godz. 18 odprawiona w kościele Św. Jacka przy ul. Dominikańskiej 15. W koncertowym repertuarze znajdą się kolędy z naszego regionu, które zostały odnalezione w podkarpackich wsiach i miasteczkach przez Bartosza Gałązkę. Dzięki nim wracają wspomnienia babcinej chaty, wigilijnych pierogów i rodziny wokół stołu. Każdy uczestnik otrzyma „Niezbędnik kolędnika” z tekstami kolęd.

Koncert dla chorego Łukasza
SANOK. 28 bm. w sanockiej Ruderze odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód przeznaczony będzie dla chorego na mukowiscydozę Łukasza Zadylaka. W klubie przy ul. Podgórze 3 wystąpią m.in.: Pozor Pozor, Dobry Pies Burek i No Właśnie. Bilet na koncert kosztuje 7 złotych (do nabycia przed koncertem w Klubie Rudera).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments