IP CLINIQ Instytut Piękna, zdrowotno-urodowa wizytówka Podkarpacia

Fot. Mat. prasowe
Fot. Mat. prasowe

Przyjdź i daj się uwieźć magii tego niezwykłego miejsca.

Zamknij oczy i wyobraź sobie… Otulona pięknem kwiatów i kojącym zapachem stąpasz po czerwonym dywanie, a z każdym krokiem zrzucasz z siebie troski i niepokoje dnia codziennego. Stajesz się coraz bardziej zrelaksowana, czujesz, jak wypełnia Cię błogość. Powoli wnikasz w niezwykły świat w którym najważniejsza jesteś Ty i Twoje potrzeby. Wiesz, że to miejsce jest idealne dla Ciebie. Nie ma już codzienności, weszłaś w niezwykłość. To właśnie jest świat IP CLINIQ Instytutu Piękna w Rzeszowie, miejsca które w wyjątkowy sposób zaznaczyło się na zdrowotno-urodowej mapie Polski. Miejsca gdzie nie podąża się za trendami, ale wyznacza nowe światowe standardy dbałości o zdrowie i urodę. Miejsca w którym odnajdziesz harmonię duszy i ciała, a Twoje indywidualne potrzeby zawsze będą na pierwszym miejscu. –  Zapraszamy do naszego niezwykłego świata, przyjdź i pozwól się nam sobą zaopiekować – zaprasza Edyta Dedek, dyrektor Instytutu.

Tak wyjątkowego miejsca w którym można wykonać profesjonalne zabiegi od najnowszej kosmetologii, medycyny estetycznej, laseroterapii, aż po najbardziej zaawansowane zabiegi chirurgii plastycznej; które najpełniej łączyłoby w sobie szczególną dbałość o indywidualne potrzeby kobiet i mężczyzn, najwyższą troskę o zdrowie i piękno, światowej sławy specjalistów i najwyższej klasy sprzęt jeszcze w Polsce nie było. IP CLINIQ Instytut Piękna w Rzeszowie jest już standardem na świecie. Miejscem, którym Podkarpacie śmiało może się poszczycić. – Impulsem do stworzenia Instytutu była chęć kompleksowego zaopiekowania się człowiekiem – podkreśla Edyta Dedek. – Pomyśleliśmy: „dlaczego w Rzeszowie nie stworzyć miejsca, które będzie mekką medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej”? Dzięki współpracy z Centrum Medycznym Medyk mamy pełne zaplecze medyczne, dzięki lotnisku w Jasionce jesteśmy doskonale skomunikowani, a dzięki współpracy z Hotelem Arłamów pacjenci, którzy przyjadą do nas z najodleglejszych zakątków Polski i świata mają zagwarantowany pobyt przygotowujący do zabiegu i  rekonwalescencję pooperacyjną w ekskluzywnym i przyjaznym miejscu. Mamy więc wszystko, by IP CLINIQ było miejscem doskonałym. Postanowiliśmy zrealizować ten plan. Ściągnęliśmy do Rzeszowa najlepszych specjalistów, zakupiliśmy najwyższej klasy sprzęt i tak oto powstał IP CLINIQ Instytut Piękna w Rzeszowie.

Sercem instytutu i jego natchnieniem jest Edyta Dedek. – To, że uczestniczyłam i nadal uczestniczę w tworzeniu tego miejsca było i jest dla mnie niezwykłym przeżyciem. Oddaje mu całe swoje serce, pasję i zaangażowanie. IP CLINIQ traktuję jak swoje trzecie dziecko. Wspaniale jest patrzyć jak rośnie, jak się rozwija, jak tętni życiem. Z wykształcenia jestem psychologiem, dlatego doskonale rozumiem potrzeby kobiet i mężczyzn, bo dotknęłam ich duszy na poziomie niematerialnym. Z kolei wykształcenie ekonomiczne daje mi to niezwykle potrzebne w zarządzaniu Instytutem odpowiednie podejście biznesowe. Całość czyli podejście duchowe i materialne pozwala mi w sposób pełny skupić się na rozwoju i ukierunkowaniu IP CLINIQ tak, by tworzyć miejsce jak najatrakcyjniejsze dla Klientów. Zarządzanie Instytutem traktuję jak misję, śmiało mogę powiedzieć, że moje serce bije w rytm IP CLINIQ.

Podkarpacie na TOP liście turystyki medycznej
Dzisiaj Instytut jest już marką samą w sobie. Miejscem, które sprawiło, że to, co dotąd nieosiągalne, stało się na wyciągnięcie ręki. – Sprawiliśmy, że zmieniły się kierunki. W poszukiwaniu wybitnych specjalistów nie trzeba już wyjeżdżać z Rzeszowa. Teraz trzeba przyjechać do stolicy Podkarpacia żeby ich odnaleźć w IP CLINIQ – podkreśla Edyta Dedek. – Mamy bardzo wielu klientów z Warszawy, Poznania, Wrocławia czy Szczecina, czyli miast, które wcześniej kojarzone były ze światowej sławy specjalistami. Przyjeżdżają do nas tak naprawdę klienci z całej Polski i ze świata m. in. USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Dubaju, gdzie niedawno gościliśmy na największych targach turystyki medycznej  reprezentując nasz region. To bardzo ważne i cenne dla Podkarpacia, że IP CLINIQ stało się jednym z najpopularniejszych kierunków w turystyce medycznej. Obcokrajowcy doceniają naszą jakość, fachowość, kompleksowość i przystępne ceny.  To, że wybierają nasz region jako kierunek swoich podróży podnosi prestiż Podkarpacia i daje możliwość poznania go nie tylko jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, ale doskonałego kierunku jeżeli chodzi o właśnie turystykę medyczną, co jest teraz w światowych trendach. Dzięki działalności Instytutu Podkarpacie zaczęło być postrzegane nareszcie jako region medyczny.

Taki kierunek nie jest przypadkowy. – Stoi za nami profesjonalizm i jakość. Stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania, które dotąd nie były dostępne w Polsce, nasi specjaliści pracują na najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeniach. Przechodzą niestandardowo długie szkolenia, które dogłębnie przygotowują ich do pracy na danym urządzeniu pokazując całe spektrum możliwości jakie daje – podkreśla dyrektor Instytutu.

schody poprawione

W IP CLINIQ Instytucie Piękna pracuje 10 lekarzy medycyny estetycznej, chirurg plastyk i sześciu kosmetologów. To jedno z nielicznych miejsc w Polsce które ma tak wielu doskonałych specjalistów. – W naszym Instytucie jesteśmy w stanie zrobić tak naprawdę wszystko. Wykonać całą profilaktykę czy badania przedoperacyjne i przeprowadzić nawet najbardziej skomplikowane operacje plastyczne. Dysponujemy dziesięcioma w pełni wyposażonymi gabinetami medycyny estetycznej gotowymi do przyjęcia pacjentów z każdym problemem.

Kolejnym wyróżnikiem, który sprawił, że IP CLINIQ zaufało tak wiele osób jest podejście do pacjenta. – Traktujemy naszych Klientów całościowo biorąc pod uwagę ich potrzeby zdrowotne i estetyczne. Dzięki temu wszyscy, którzy nam zaufali i oddali się w nasze ręce, czuli się bezpiecznie. To jest dla nas najważniejsze, Klienci to czują i dlatego tak chętnie nas wybierają oraz polecają. – dodaje Edyta Dedek. – Czas mija nieubłaganie, a my wszyscy doświadczamy tego efektów. Spoglądając w lustro czujemy niezadowolenie. Choć nie jesteśmy w stanie zapobiec upływowi czasu i konsekwencjom tego, dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej możemy sprawić, że poczujemy się piękniej, a przez to pewniej. Budując programy przeciwstarzeniowe, pokazując naszym Klientom nowe możliwości chcemy poprowadzić ich za rękę przez kolejne lata. Ale przeprowadzić ich w sposób mądry i rozważny, by w międzyczasie nie zatracili swojego naturalnego piękna. Dlatego w nazwie Instytutu jest  „IP” co oznacza indywidualne podejście, inteligentne piękno, innowację i precyzję oraz indywidualne potrzeby. Oddając się w ręce naszych specjalistów mamy pewność, że nie zatracimy siebie, tylko podkreślimy nasze naturalne piękno. Oni wskażą nam drogę do niego. Poczujemy radość, której nie zmąci nawet upływ lat.

IP CLINIQ – z myślą o kobietach i mężczyznach
IP CLINIQ to miejsce przyjazne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. – Instytut podzieliliśmy na sferę kobiecą i  męską, bo zauważyliśmy, że panowie równie chętnie korzystają z bogactwa zabiegów zarówno z zakresu medycyny estetycznej jak i chirurgii plastycznej. – Jesteśmy chyba jedynym miejscem na Podkarpaciu, które świadczy tak kompleksowe usługi dla tego coraz szerszego grona zainteresowanych dbaniem o swój wgląd – mówi Edyta Dedek. – W męskiej strefie Instytutu skupiamy się przede wszystkim na rozwiązywaniu tych problemów z którymi panowie zgłaszają się do nas najczęściej. Jesteśmy w stanie zaradzić np. łysieniu,  możemy zaproponować panom doskonałe zabiegi modelujące sylwetkę szczególnie w miejscach dla nich najbardziej problematycznych jak np. brzuszek.

Nie jesteśmy Spa, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że efekt zabiegów, które u nas wykonujemy musi być niemal natychmiast widoczny. – Oczekiwania naszych Klientów są jasne i rzeczowe – przygotujcie mi taki program, doradźcie i wykonajcie takie zabiegi, żebym wyglądał/wyglądała lepiej i to od razu. Nic w tym dziwnego, bowiem żyjemy obecnie w świecie tak dynamicznym, tak wymagającym, że nie mamy zbyt wiele czasu na to, by poświęcać tak wiele uwagi na dbałość o nasz wygląd. Dlatego oddając się w ręce specjalistów IP CLINIQ możemy być pewni, że efekty zabiegów będą spektakularne. – Wszystko to za sprawą najnowocześniejszych urządzeń na których pracujemy jak choćby laserów CO2, laseru medycznego Fotona czy technologii HIFU Ultraformer Skin, które są jednymi z najlepszych i najmocniejszych urządzeń do liftingu twarzy, ale doskonale radzą sobie również z problemem rozciągniętej skóry po ciąży czy intensywnym odchudzaniu. Nowym nabytkiem jest również Endermologia LPG Alliance do modelowania sylwetki, podnoszenia pośladków i modelowania boczków, która daje spektakularny efekt poprawy jędrności na całym ciele. Dysponujemy także urządzeniem Zaffiro, który poprawa owal twarzy i sprawia, że skóra staje się zagęszczona i promienna.

ciemne1

IP Cliniq z założenia miało być również miejscem spotkań podczas których w przyjemnej relaksacyjnej atmosferze odpoczniemy od trudów codzienności. – Dlatego organizujemy na przykład botox party czy krwawe weekendy dla pań – opowiada dyrektor. – Panie spotykają się w niewielkim gronie i mając zapewnioną kameralną, intymną atmosferę wykonują sobie rozmaite zabiegi począwszy od kosmetyki paznokci poprzez depilację aż po medycynę estetyczną. Na dużym tarasie mogą odbywać się spotkania biznesowe połączone z zabiegami – masażem lub zabiegami tzw. lunchowymi – krótkimi 45-minutowymi rytuałami na twarz.

To właśnie wszystko stanowi nowoczesność i innowację w podejściu do Klienta która w IP CLINIQ stała się standardem. – Zależy nam na tym, by czas spędzony w Instytucie nie był tylko czasem kiedy to wykonany zostanie zabieg, ale również czasem relaksu i odpoczynku od trosk.  – podkreśla Edyta Dedek. – Chcemy, by nasi Klienci opuszczali Instytut z nową energią: „Dobrze wyglądam, dobrze się czuję, mam chęć do działania i mogę wszystko!”

***
IP CLINIQ Instytut Piękna
aleja Tadeusza Rejtana 53, IV piętro (w budynku CM Medyk)
Telefon: 507 025 840
www.ipcliniq.pl

dodtakowy- (1)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o