Iwanicki w Pogoni

RAPORT LIGOWY. Janusz Iwanicki, dotychczas zawodnik Stali Sandeco Rzeszów, na wiosnę będzie grał dla Pogoni Leżajsk. Lewy pomocnik wraca do swojego macierzystego klubu, jest on bowiem wychowankiem “piwoszy”. Piłkarz podczas swojej kariery występował również w Stali Stalowa Wola, Motorze Lublin i Wiśle Płock, skąd w 2009r. trafił do Rzeszowa. W barwach biało-niebieskich rozegrał dwadzieścia cztery spotkania. Pierwszy mecz w ekipie Marka Koguta, Iwanicki rozegra już w sobotę, podczas meczu kontrolnego z Koroną Rzeszów.

Wruszak i Pszczybyło w Strumyku

Młodzieżowcy Bartłomiej Wruszak i Bartłomiej Pszczybyło, zostali potwierdzeni do gry w Strumyku Malawa. Wspomniani zawodnicy pomyślnie przeszli wszystkie testy i zostali włączeni do składu zespołu trenowanego przez Marcina Wołowca. Wruszak to pomocnik, natomiast Pszczybyło jest bramkarzem, obaj są wychowankami Stali Rzeszów. Pierwszy z nich ostatnio grał w MKS-ie Kańczuga, a drugi w Pogoni Sokół Lubaczów.

Ostatnie przymiarki Kolbuszowianki

Do końca tygodnia ma się wyjaśnić sytuacja testowanych przez Kolbuszowiankę zawodników Stali Mielec, Arkadiusza Marszałka i Kacpra Krupińskiego. – My w zasadzie jesteśmy zdecydowani na tych chłopaków. Pozostaje jeszcze kwestia dogadania się z Stalą Mielec, której są zawodnikami. Mam nadzieję, że osiągniemy porozumienie i zostaną oni u nas na stałe. – powiedział trener Kolbuszowianki Andrzej Jaskot

lukas

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments