Iwonickie przedszkolaki w “Familiadzie”

Iwonickie przedszkolaki będzie można zobaczyć w Programie 2 TVP w Boże Narodzenie i Nowy Rok o godz.14. Fot. Archiwum “Razem to skutecznie”

Dzieci uczęszczające do Muzycznego Przedszkola w Iwoniczu wzięły udział w nagraniu odcinka “Familiadzie”. Wygrana z noworocznego teleturnieju zostanie bowiem przekazana na rzecz iwonickiego przedszkola. Dzieci pozbierały autografy, a na wizji zobaczyć je będzie można w Programie 2 TVP w Boże Narodzenie (25 bm.). o godz. 14 i w Nowy Rok również o godz. 14.

– Po dotarciu do studia telewizji nastąpiły przygotowania do nagrania. Dzieci wspólnie z rodzicami mogły je obserwować – opowiada Maria Kandefer-Nycz ze Stowarzyszenia Oświatowego “Razem to skutecznie”. – Następnie zajęliśmy miejsce przeznaczone dla publiczności i oglądaliśmy zmagania rywalizujących ze sobą drużyn. Jedną z drużyn tworzyli muzycy zespołu Sumptuastic, natomiast drugą drużynę zasilili artyści z Teatru Muzycznego “Kapitol” z Wrocławia z Alicją Węgorzewską. Jak dodaje, prowadzący program, Karol Strasburger, okazał się równie sympatyczny i miły jak na wizji.

Spotkanie z Krystyną Prońko

Na koniec przedszkolaki otrzymały autografy od występujących gwiazd. W drodze powrotnej spotkały się również z Krystyną Prońko. – Bardzo się cieszymy i jesteśmy wdzięczni ludziom, którzy przyczynili się do naszego udziału w teleturnieju – podkreśla Maria Kandefer-Nycz. – Dziękujemy bardzo serdecznie burmistrzowi gminy Iwonicz-Zdrój, Pawłowi Pernalowi oraz prezesowi Uzdrowiska Iwonicz-Zdrój, Piotrowi Komornickiemu, sponsorom, którzy dofinansowali nam przejazd do Warszawy oraz podarowali prezenty dla uczestników teleturnieju.

Beata Sander

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments