Iza Trojanowska powraca koncertowo

Z okazji premiery nowej płyty zatytułowanej “Życia zawsze mało” Iza Trojanowska zagra specjalny koncert celebrujący jej powrót na scenę. 10 października wokalistka i aktorka wystąpi w Teatrze Palladium z zespołem Mafia.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć kilka premierowych piosenek, jak również wiele dobrze już znanych przebojów Trojanowskiej, m.in.: “Tyle samo prawd ile kłamstw”, “Pieśń o cegle”, “Brylanty”, “I stało się” czy “Wszystko, czego dziś chcę”.

Nad najnowszym albumem z wokalistką pracowali muzycy z Mafii oraz Romuald Lipko z Budki Suflera. Znajomość piosenkarki z kompozytorem trwa już od dawna. W latach 80. Trojanowska nie tylko śpiewała na koncertach z Budką Suflera, ale również nagrywała wspólnie z Romualdem Lipką oraz Krzysztofem Cugowskim płyty.
Czasy sukcesów i popularności Izy na muzycznej scenie przypadają na lata 80. i początek lat 90. Chociaż już od dawna w świadomości szerokiej publiczności artystka funkcjonuje przede wszystkim jako aktorka z serialu “Klan”, Trojanowska nieprzerwanie zajmowała się muzyką. Do 2008 r. koncertowała ze swoim zespołem, a od 2 lat szykowała powrót wraz z Mafią.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.