Izba Celna złoży doniesienie do prokuratury

- Szef przemyskiej IC, Piotr Daniel zapowiada, że nie odpuści i przekaże sprawę wpisu na naszym forum do prokuratury

PRZEMYŚL, PODKARPACIE. Wpis na forum zostanie zbadany

Doniesieniem do prokuratury skończy się działalność na naszym forum internetowym forumowicza o nicku „celnik niestary, niemłody”. Jego wypowiedź zawierała nazwiska oraz sugerowała udział dyrektora Izby Celnej w Przemyślu, Piotra Daniela w „kreowaniu” szybkich karier niektórych celników.

Wpis naszego Czytelnika o wspomnianym nicku pojawił się na naszym forum internertowym w zeszły piątek (29 października) w odpowiedzi na opublikowany na naszych łamach artykuł „Jak przemytnik z Przemyśla został celnikiem”. Szybko zniknął, bo zawierał nazwiska dwóch osób, w tym Piotra Daniela, szefa przemyskiej IC. Jednak zainteresowany zdążył skopiować wpis i zapowiada, że złoży doniesienie do prokuratury. – To, co napisała osoba kryjąca się pod tym nickiem, na mój temat, godzi nie tylko w moje dobre imię, ale także w dobre imię całej instytucji, jaką kieruję, czyli przemyskiej Izby Celnej – powiedział dyrektor IC w Przemyślu, Piotr Daniel. – Uważam, że nie można pozwolić, by ktoś bezkarnie wypisywał na poczytnym forum poważnej gazety bzdury na mój i instytucji, której szefuję, temat – dodał szef przemyskich celników. – To były bezpodstawne insynuacje i nie zostawię tego tak!

Na naszym forum widoczne są numery IP forumowiczów. Jest tak od czasu, kiedy pewna osoba szkalowała na nim jednego z przeworskich radnych. Niezależnie jednak od tego, czy numer IP forumowicza jest widoczny na dowolnym forum, administrator serwisu na wniosek organów ścigania, albo sądu jest zobowiązany ujawnić sieciowe dane dokonującego wpisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych na forum wpisów, ale zastrzega sobie prawo do usuwania tych, które łamią prawo, albo regulamin forum

Monika Kamińska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments