Jadąc na komendę uszkodził… radiowóz

Fot. KPP Sanok

SANOK. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn uczestniczących w bójce. Podczas odwożenia ich do miejsca zamieszkania jeden z zatrzymanych uszkodził szybę znajdującą się wewnątrz radiowozu.

Patrol policji interweniował w noc sylwestrową kilkanaście minut po godz. 2. na ul. Jagiellońskiej w Sanoku w związku ze zgłoszeniem dotyczącym bójki. W trakcie dojazdu na miejsce funkcjonariusze zauważyli grupę awanturujących się osób. Na widok radiowozu dwaj mężczyźni rozpoczęli ucieczkę. Natychmiast zostali zatrzymani.

Uciekającymi okazali się dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku 19 lat. Po zbadaniu ich stanu trzeźwości okazało, się że w organizmach mają blisko 2 promile alkoholu każdy. Udzielono im pomocy medycznej, a następnie postanowiono odwieźć do miejsc zamieszkania.

W trakcie transportu jeden z 19-latków kilkakrotnie uderzył ręką w pleksę znajdującą się wewnątrz radiowozu, powodując jej pęknięcie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia stosownych wyjaśnień.

Wczoraj przedstawiono mu  zarzut  uszkodzenia mienia. Za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem.

tc/KPP Sanok

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o