Jak osiągnąć sukces??

Fot. Archiwum

Zakup samochodu używanego na polskim rynku jest swego rodzaju próbą cierpliwości dla potencjalnego nabywcy. Oczywiście im młodsze auto tym większa szansa znalezienia czegoś w dobrym stanie, ale wraz z kwotą przeznaczoną na zakup rośnie także ryzyko nietrafionej transakcji.

Jak się przed nim ustrzec? Najlepiej zaufać ekspertom.
Szukając samochodu używanego czyha na nas mnóstwo pułapek, o których nie ma mowy w przypadku zakupu samochodu fabrycznie nowego. Mowa tu m.in o przypadkach nieuczciwego cofania liczników, wypadkowej przeszłości pojazdów czy też ukrytych wadach prawnych lub mechanicznych.
Gdzie zatem warto udać się w poszukiwaniu samochodu? Do dealera, który obok aut nowych ma w swojej ofercie także używane o zweryfikowanej przeszłości oraz pewnym przebiegu.

Mamy w takim wypadku także pewność, iż naszym doradcą będzie osoba znająca się nie tylko na autach, które aktualnie są w ofercie, ale także ktoś, kto będzie mógł powiedzieć nam coś więcej o cechach eksploatacyjnych danego pojazdu, zweryfikowanych w praktyce.

Doradcy samochodów używanych pracujący u autoryzowanego dealera to specjaliści, których wiedza opiera się zarówno o dane techniczne, jak i rynkowe opinie użytkowników. To także ktoś, kto mając profesjonalne zaplecze, jest nam w stanie zaproponować praktycznie nowy samochód w cenie… dużo niższej, i z gwarancją!
Nikt nie jest w stanie zaoferować Ci więcej.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.