Jak po PESEL-u poznać Żyda?

Zdjęcia skanów pochodzących z internetowej strony rzeszowskiej ginekolog Haliny W. Po prawej zdjęcie pani doktor. - Możecie je bez problemu opublikować, bo nie wstydzę się swoich poglądów - mówiła lekarka w środę. W czwartek nie odbierała już telefonu.

Znana rzeszowska ginekolog, zamiast leczyć kobiety udziela „nawiedzonych” porad.

Jan Paweł II to Żyd, numery PESEL znakowane są przez Żydów liczbami 729, a Polska i Polacy są zniewoleni przez Żydów – te “rewelacje” to zaledwie garstka informacji, jakie na swojej stronie internetowej prezentuje znana rzeszowska ginekolog Halina W. Co więcej – doktor Halina W. może mieć związek z bezprawnym wykorzystywaniem danych pacjentów na swojej antysemickiej stronie. Super Nowości jako pierwsze napisały o „wyczynach” lekarki, to do nas zgłosiły się pacjentki doktor W. i po naszych artykułach sprawa trafiła do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie. To wreszcie po artykule w naszej gazecie ogólnopolskie media napisały o tej bulwersującej sprawie.

W przychodni, w której przyjmowała doktor Halina W. dowiedzieliśmy się, że nie pracuje tam od 1 sierpnia 2011 roku. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że to władze przychodni zgłosiły do prokuratury  ujawnienie danych osobowych przez lekarkę. Prawdopodobnie doktor W. umieszczała imiona, nazwiska oraz numery PESEL swoich pacjentek na prowadzonej przez siebie antysemickiej stronie internetowej.

- Nadzorujemy postępowanie w sprawie m. in. ujawnienia danych pacjentów jednej z rzeszowskich przychodni. Postępowanie toczy się w sprawie tzn. nikomu nie przedstawiono zarzutów – mówi Łukasz Harpula, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszowa.
Halina W. znana była m.in. z tego, że dość mocno agitowała w sprawach antysemickich, zostawiając w przychodni ulotki o specyficznej treści. Ulotki były najczęściej usuwane przez położną. Lekarka kilka lat temu startowała  z list prawicowych partii, zarówno do sejmu jak i europarlamentu.

Jan Paweł II to Żyd

W środę udało nam się skontaktować telefonicznie z lekarką, która bez żadnych oporów podjęła rozmowę. Dodajmy, że jej numer telefonu znajduje się na prowadzonej przez nią stronie, w nawiasie lekarka podaje, że można dzwonić jedynie w polskich sprawach. W. chętnie opowiadała o swojej pasji i przede wszystkim poglądach antysemickich. Byliśmy nawet umówieni na spotkanie w czwartek 12 stycznia, ale po ujawnieniu przez nas sprawy, lekarka nie odbierała już telefonów.

Co wyczytamy na stronie pani doktor? Obecny papież Benedykt XVI jest Żydem. Co więcej – Jan Paweł II był Żydem, bo jego matka – według materiałów zamieszczonych na stronie – była Żydówką. Można zresztą zobaczyć wiele zdjęć Jana Pawła II z odpowiednimi podpisami. Na jednym z nich nasz papież widnieje z rabinem. Podpis pod zdjęciem brzmi: „Papież wśród talmudyczno-rabinicznych przyjaciół”. Według lekarki papież zdradził swym żydowskim pochodzeniem cały naród polski.
Zarzuty ma także w stosunku do policjantów. – Łażą po domach tam, gdzie rozpoznali numery PESEL żydowskie, ale nie prowadzą tego profesjonalnie – mówi. Zresztą na stronie dobitnie pisze, co o funkcjonariuszach myśli. Twierdzi, że policjanci chcą mieć pełną władzę, dlatego biją, pacyfikują, strzelają do ludzi, zastraszają, katują i ogólnie działają jak funkcjonariusze UB, SB, Gestapo i NKWD.

Rozpoznaj w sobie Żyda

Strona prowadzona przez doktor W. to prawdziwa encyklopedia antysemityzmu. – Tam zawarta jest cała prawda – twierdzi jednak Halina W. Ze strony dowiemy się o nowym programie leczenia psychiatrycznego dla Żydów. Ma m.in. oduczyć Żydów rasizmu, poczucia wyższości, wyzysku ekonomicznego, zdrady, religijnej nietolerancji, złodziejstwa, kłamstwa, oszustwa, nihilizmu i zaprzeczania. Na stronie Doktor Haliny W. można znaleźć odpowiedzi m.in. na pytania: „Ile czasu potrzeba, aby wywietrzyć całkowicie lokal, który był dezynfekowany przy pomocy Cyklonu B?”, „Czy jest jakiś dowód, że Hitler wiedział o eksterminacji Żydów?” Pani doktor twierdzi, że nie ma żadnego. Na swojej stronie lekarka głosi, że nie ma również żadnego dowodu na wymordowanie 6 mln Żydów.

Jedną z ciekawszych informacji jest tropienie przez panią doktor poprzez numer PESEL Żydów. Halina W. pisze tak na swojej stronie: „Dział  PESELI  warszawskiego MSWiA popełnił poważne nadużycie swoich kompetencji wobec całego Narodu  Polskiego w ten sposób, że pracownicy tego działu oznakowali znaczkiem 729 (produktów pochodzących z Izraela), lub tylko 79  PESEL  każdej osoby z pochodzeniem  żydowskim zameldowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej”. Lekarka twierdzi, że złożyła w 2009 roku doniesienie do prokuratury w sprawie znakowania przez Żydów numerów PESEL.

Doktor W. podaje również wiele porad. Według ginekolog Polacy nie powinni wstępować w związki małżeńskie z Żydami, bo będą cierpieć do końca życia. Doradza, że można np. pić mleko krowie i jeść kapustę kiszoną sandomierską, bo żaden Żyd tych produktów nie tknie.

Specyficzny sposób leczenia

Jak ją oceniają pacjentki? Różnie, ale dominują negatywne opinie. – Każda pacjentka, która nie była mężatką powinna być wedle światopoglądu Haliny W. dziewicą – mówi pani Anna, która kilka lat temu leczyła się u W. – Lekarka zawsze miała ogromne pretensje za seks przedmałżeński – dodaje. Odmawiała swoim pacjentkom również wypisywania recept na tabletki antykoncepcyjne, wręcz wyzywając je gdy przychodziły z taką prośbą. Na różnych forach bez trudu można odnaleźć wpisy na jej temat, m.in. taki: „Poprosiłam ją o receptę na pigułki, bo mój doktor wziął urlop, a tabletki mi się skończą przed świętami. Odmówiła oczywiście. Poza tym opowiedziała mi kilka historyjek, a najlepsza była taka, że gdyby Matka Boska brała pigułki to nie było by teraz tych świąt”. Inna: „Kiedy zaczęłam mówić o miłości, kazała popatrzeć mi na zwierzęta na polu udowadniając mi zwierzęcość instynktów jakimi kierują się młodzi ludzie. Nawet nie zainteresowała się pytaniami, które zadawałam na temat mojego zdrowia. Byłam oburzona, zdruzgotana, cały czas jestem w wielkim szoku.”

Na nasze pytanie o to, dlaczego nie pracuje w przychodni, odpowiedziała nam z rozbrajającą szczerością: – Straciłam pracę z powodu działania sitwy żydowskiej.

Została zaatakowana za swoją działalność

Halina W. dzięki swojej działalności w obronie – jak sama twierdzi – polskości, zaszła już tak daleko, że przygotowano na nią zamach przy pomocy, jak pisze na swojej stronie, strasznej broni zwanej HAARP. Lekarka twierdzi, że wysłała pismo do Biura Bezpieczeństwa Narodowego, a dokładnie do ówczesnego szefa tej instytucji Władysława Stasiaka, który zginął później w katastrofie Smoleńskiej. Halina W. pisze na swojej stronie: „Intuicja podpowiada mi, że katastrofę pod Smoleńskiem mógł spowodować atak bronią HAARP.” Na stronie wyczytamy ze szczegółami jak podstępnie zaatakowano lekarkę tajemniczą bronią. Dlaczego zorganizowano zamach na doktor W.? Bo według niej była to zemsta za aktywne i co ważne negatywne uczestnictwo w kampanii wyborczej obecnego prezydenta USA. Oprócz tego lekarka pisze: „Doświadczyłam jeszcze dwukrotnego działania “ostrzegawczego” bronią HAARP. Jako lekarz mogłam ocenić silne i krótkotrwałe bóle, jakie wystąpiły u mnie nagle i ustąpiły bez leczenia. Do tej pory posiadam wyniki EKG z zapisem falowego rozedrgania badanej okolicy; falowania tak silnego, że zapis EKG po wielokrotnych próbach z trudem, mógł jednak zostać wykonany. Pisak aparatury medycznej “wyskakiwał” aż poza papier.”

Super Nowości jako pierwsze zainteresowały sprawą doktor Haliny W. Okręgową Izbą Lekarską w Rzeszowie. Po naszym tekście zostało wszczęte postępowanie i sprawa trafiła do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie. – Postępowanie może trwać nawet kilka miesięcy, bo należy m.in. porozmawiać z lekarką, świadkami, jej przełożonymi i pacjentami – mówi Krzysztof Szuber, prezes OIL. – Muszę jednak przyznać, że z takim przypadkiem jak z panią doktor nie miałem do czynienia. Co więcej nie przypominam sobie, o podobnej sprawie gdziekolwiek – dodaje.

Po artykule w Super Nowościach internetową stronę lekarki odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób.

Grzegorz Anton, Justyna Paszkiewicz

do “Jak po PESEL-u poznać Żyda?”

 1. Mikołaj

  A co jeżeli w peselu mam 2,7 ale nie mam 9? Mam nadzieję że nie jestem z rodziny tych pomiotów.

 2. Piotr

  Blady strach na mnie padl…..Mam te 3 szatanskie numery w pesel 7,2,9..Czyli naleze do plemienia zmijowego.

 3. Piotr

  Blady strach na mnie padl…..Mam te 3 szatanskie numery w pesel 7,2,9..Czyli naleze do plemienia zmijowego.

 4. kulfon

  Podobno w sądownictwie polskim jest mnóstwo żydów – potomków zbrodniarzy stalinowskich. http://pamietnikwindykatora.pl/2016/03/05/geny-dzisiejszych-sedziow-prokuratorow-tudziez-innych-prawnikow/

 5. Jerzy Popiełóżko

  Co za wstyd, król Polski Jezus ŻYD ! ! !

 6. Polak

  Dobra robota pani doktor.

 7. a

  Wierzę, że ta pani jest ofiarą Żydów, ponieważ oni działają podstępnie, nie ma na ich działania dowodów, więc mogą powodować u ludzi nadmierną podejrzliwość. Ciężko odróżnić fałszywe oskarżenia od prawdziwych, więc można na nich wszystko zrzucać. Niestety takie są konsekwencje podstępnego sposobu prowadzenia walki, ale to ich wybór.

  • bolo

   Dokładnie! ZydosSStwo to najgorsze,. co się ludzkości przytrafiło, to najwieksi hipokryci, zbrodniarze, złodzieje, faszyści, RASIŚCI!!!! i powinno się ich izolowac od normalnych ludzi i leczyć! Posłuchajcie tych, którzy padli ofiarą tych obłąkanych, zbrodniczych RASISTÓW: http://www.youtube.com/watch?v=nNCSS1nl33w – takich przykładów jest cała masa! Polscy! przejrzyjcie na oczy i nie ulegajcie tej ogłupiającej propagandzie zydoSSkiej! To sa zbrodniczy najeźdźcy, których miejsce jest w więzieniu!

 8. Jerzy Popiełóżko - męczennik skóry

  Co za wstyd – papież ŻYD ! ! !

 9. pulka

  powinni zrobic z nia porzadek …

 10. a

  Czy tę lekarkę badał psychiatra?

 11. xyz

  Tak, tak nie wolno nic mówić na Żydów…CICHO SZA!!!

 12. wels5

  A może pani ginekolog potrzebuje pilnej pomocy lekarzy innej specjalności.

 13. mieszczuch

  Tej starej raszpli nic tak dobrze nie zrobi jak pobyt w sanatorium bez klamek w Jaroslawiu.

 14. Borjan

  ciekawe czy swoją najbliższa rodzinę tez umieszczała na tych listach ??? Bo zastanwia mnie fakt co wtedy by zrobiła gdyby tak jedno z rodziców lub ktoreś z rodzeństwa ,ba dzieci okazało sie być według jej teorii być żydem ???

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.