Jak skutecznie się reklamować

RZESZÓW, PODKARPACIE. Alternatywne formy marketingu coraz bardziej rozpowszechnione

16 lutego odbyła się pierwsza na Podkarpaciu konferencja z cyklu , „Jak pozyskać klientów z innych regionów Polski”. Organizatorem była rzeszowska agencja interaktywna „Fabryka e-biznesu Sp. z o.o.”. Patronat medialny objęły Super Nowości.

– Znając skuteczność marketingu alternatywnego oraz sytuację na naszym rynku, postanowiliśmy sprawić, aby podkarpackie firmy również dowiedziały się o nowoczesnych formach promocji i zaczęły z nich efektywnie korzystać. W ten sposób mogą dotrzeć do 20 mln polskich użytkowników Internetu – swoich potencjalnych klientów – przekonuje Marcin Zaborowski, pracownik Fabryki e-biznesu.

Przedstawiane w trakcie konferencji prezentacje pokazały skuteczne sposoby promowania się w sieci – GoogleAdWords, marketing alternatywny (np. kampanie marketingu szeptanego), dbałość o poprawne funkcjonowanie i atrakcyjny charakter strony internetowej, obecność w mediach społecznościowych (Facebook itp.), czy dbałość o pozytywny wizerunek firmy w sieci. Ponadto został poruszony temat skutecznej kampanii prowadzonej drogą mailową. Swoistym „smaczkiem” było omówienie działalności sklepu internetowego na przykładzie firmy oferującej składniki oraz sprzęt potrzebny do domowego warzenia piwa.

Konferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem, a wśród uczestników rozlosowano nagrody. Więcej informacji można uzyskać na http://www.innowacjemarketingowe.pl/

pm

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments