Jak spędzić wolny czas w weekend? Imprezy

Marcin Daniec wystąpi 18 lutego (sobota) w TDK. Fot. Organizator

Spotkaj Pospieszalskiego
DĘBICA. 4 lutego o godz. 19 w DK „Śnieżka” odbędzie się spotkanie z popularnym dziennikarzem prawicowym i muzykiem Janem Pospieszalskim, który wystąpi z krótkim recitalem i zaprezentuje fragmenty swych filmów. Wstęp wolny.

Wystąpią sławy
DĘBICA. Krzysztof Ibisz, Tomasz Stockinger, Michał Milewicz, Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek i Ewa Lorska wystąpią 12 lutego b.r. o godz. 17 na deskach DK „Mors” ze spektaklem „Blondynki wolą mężczyzn”. Wstęp 60 zł.

Ferie na sportowo
JAROSŁAW. W piątek rozpoczynają się ferie zimowe organizowane przez MOSiR W programie znalazły się m.in.: otwarty halowy turniej piłki nożnej, który rozpocznie się o godz. 9 w hali MOSiR-u oraz gry i zabawy na lodowisku (8 lutego od godz. 10).

Smerfy w JDK
JASŁO. 4 lutego o godzinie 15 w JDK będzie można obejrzeć przedstawienie „Gargamel i Smerfy” w wykonaniu teatru Studio Mobile z Krakowa. Bilety są do nabycia w sekretariacie JDK.

Walentynki z Ewą Bem
KROSNO. 12 lutego o godz. 18 w RCKP wystąpi pierwsza dama polskiego jazzu Ewa Bem. Bilety kosztują 45 zł i 50 zł, natomiast za bilet z serduszkiem trzeba zapłacić – 80 zł (dla dwóch osób) – do nabycia w RCKP.

Wystąpi Dereszowska
KROSNO. 26 lutego o godz. 17 w RCKP odbędzie się spektakl teatralny „Zamknięty świat” w gwiazdorskiej obsadzie. Wystąpi m.in.: Anna Dereszowska, Krystyna Sienkiewicz, Zofia Czerwińska, Rafał Cieszyński i Dariusz Taraszkiewicz. Bilety: 60 i 70 zł.
Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Już wkrótce poinformujemy jak będzie można je zdobyć.

Bal charytatywny
KROSNO. 4 lutego w hotelu Nafta-Krosno odbędzie się bal charytatywny„Otwartych Serc”. Gwiazdą wieczoru będzie Alosza Awdiejew. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla dzieci zmagających się z chorobą nowotworową. Impreza będzie także okazją do uhonorowania przedstawicieli biznesu szczególnie wrażliwych na potrzeby lokalnego sportu, kultury czy wykazujących się dużym zaangażowaniem w akcjach o charakterze charytatywnym. W programie także aukcja charytatywna. Impreza zorganizowana z inicjatywy Fundacji Otwartych Serc, pod patronatem prezydenta Krosna.

Porozmawiaj o Kresach
MIELEC. Ks. Tadeusz Isakowicz – Zaleski, kapłan katolicki obrządków ormiańskiego i łacińskiego, historyk i poeta, a także działacz opozycji antykomunistycznej w PRL będzie bohaterem spotkania w sobotę (4 bm.), o godz. 16 w sali nr 1 SCK. Omawiana będzie jego nowej książka „Nie zapominaj o Kresach”. Wstęp wolny.

Zagrają Wilki
MIELEC. 9 marca o godz. 20 w klubie Studio (ul. Pułaskiego 2 a) zagrają Wilki. Bilety w cenie 50 zł. W przedsprzedaży kosztują 40 zł. Już teraz można kupić je m.in. w klubie Studio.

Dla fanów poezji
MIELEC. W sobotę (4 bm.), o godz. 16 w MBP odbędzie się na spotkanie z poezją autorstwa Martą Herdzik i Grzegorzem Męcińskimi. Ich twórczość przedstawią Dorota Kwoka i Stach Ożóg (recytacja) oraz Barbara Giża (śpiew). Wstęp wolny.

Gala Operetkowa
MIELEC. W czwartek (9 bm.), o godz. 19 SCK zaprasza na Karnawałową Galę Operetkową. Wystąpią: Orkiestra Strauss Ensemble, Magdalena Idzik (mezzosopran), Anita Maszczyk (sopran) oraz Michał Musioł i Adam Zdunikowski (obaj tenor). Gospodarzem wieczoru będzie Artur Jaroń. Bilety w cenie 40 zł (sala), 30 zł (balkon).

Promyczki Dobra
MIELEC. Promyczki Dobra, dziecięcy zespół z Nowego Sącza, znany z lubianych piosenek pielgrzymkowych i oazowych, zaśpiewa dwukrotnie w czwartek (9 bm.), o godz. 10 i 12 w SCK. Bilety: 5 zł.

Rajd Narciarski
PODKARPACIE. Gmina Zarszyn we współpracy z gminą Komańcza i gminą Rymanów oraz Nadleśnictwo Rymanów zapraszają na II Beskidzki Rajd Narciarski Śladami Dwóch Kardynałów – ks. Karola Wojtyły oraz ks. Stefana Wyszyńskiego. Trasa: Pastwiska – Tokarnia – Karlików – Komańcza. Rajd odbędzie się 4 lutego – początek o godzinie 8.

Koncert piosenek sprzed lat
PRZEMYŚL. 7 lutego zaplanowano wyjątkowy koncert „Powróćmy jak za dawnych lat…” z piosenkami z przedwojennych filmów. Koncert, podczas którego na scenie wystąpią Jacek Wójcicki, Adrianna Bujak-Cyran, Tomasz Chmiel oraz Kameraliści Rzeszowscy, rozpocznie się o godz. 19 w sali widowiskowo baletowej dawnego Domu Kolejarza. Bilety 50 i 60 zł.

Piosenki Wysockiego
PRZEMYŚL. 4 lutego o godz. 19 w Klubie „Niedźwiadek” odbędzie się koncert „Projektu Volodia”. W programie piosenki Włodzimierza Wysockiego Bilety 20 zł.

Spektakl dla dzieci
PRZEMYŚL. 3 lutego o godz. 12 w sali widowiskowo-baletowej dawnego Domu Kolejarza będzie można zobaczyć wyjątkowe widowisko przygotowane przez Grupę Teatralną GUMAA. Bilety na spektakl „O krasnoludkach i sierotce Marysi” autorstwa Marka Rębacza dostępne są w cenie 10 zł.

Ks. Boniecki i prof. Hall
RZESZÓW. W piątek o godz. 17 będzie okazja spotkać się z prof. Aleksandrem Hallem i ks. Andrzejem Bonieckim. Profesor przedstawi “Osobistą historię III Rzeczpospolitej”, a ksiądz Boniecki opowie o tym, że “Woli palić fajkę niż czarownicę”. Spotkanie odbędzie się 3 lutego w Europejskiej Galerii Sztuki (w Millenium Hall).

GRAND OFF
RZESZÓW. 3 lutego (piątek) o godz. 19 WDK i Fundacja Cinema Art zapraszają na drugą część tournée Festiwalu GRAND OFF – Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata. W programie 4 filmy: “Salar”, “Nocturn”, “Ya zabydy etot day” i “Babel”. Wstęp wolny.

Przegląd zwyczajów i obrzędów
STARY DZIKÓW. 5 lutego o godz. 12 w GOK odbędzie się X Regionalny Przegląd Grup Obrzędowych „Wątki Folkloru Ludowego”. To wyjątkowa okazja do zobaczenia zwyczajów i obrzędów związanych z dorocznym cyklem świąt oraz rodzinnych ceremonii z terenu Pogranicza Nadsańskiego.

Wystąpi Daniec
TARNOBRZEG. 18 lutego (sobota) o godz. 17 TDK zaprasza na jubileuszowy koncert z okazji 30-lecia pracy artystycznej Marcina Dañca. Dla widzów bêdzie to spora dawka oryginalnych pomysłów satyrycznych w wykonaniu cenionego komika. Wraz z Dańcem wystąpi Zespół 4Mation z programu telewizyjnego „Szansa na sukces” oraz poeta i muzyk krakowski, Tadeusz Krok. Bilety: 40 zł, w sprzedaży w TDK i Agencji Koncertowej Jolmax.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments