Jak walczyć z SM ?

fot. ptsr.org

RZESZÓW. 14 kwietnia o godz. 17 w  Hotelu Hetman odbędzie się spotkanie z wybitnym lekarzem, specjalizującym się w Stwardnieniu Rozsianym, dr neurolog Joanną Woyciechowską.

Jest ona autorką książek : “Sobie moc”, “SM – jak walczyć o zdrowie z pomocą RW, CUD i WOW” oraz “Siła i mądrość”. Na spotkaniu zostaną omówione najnowsze badania naukowe dotyczące współczesnych terapii stwardnienia, również terapie naturalne. Doktor Woyciechowska przedstawi również propozycje wielowymiarowej rehabilitacji dla chorych.

Hotel jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

ArtG

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kasia
kasia
9 lat temu

Tak już z tą chorobą jest że jest ona nieuleczalna i z czasem ona wygrywa, ale silna psychika, i wsparcie rodziny i najbliższych pomaga. Rehabilitacja, dieta, i tyle, szkoda że mamy klimat umiarkowany ( w polsce duży jest stopień zachorowania na SM) brak wsparcia od strony medycznej, państwowej. Ale cóż trzeba z tym żyć. Pozdrawiam

cris&stan
cris&stan
9 lat temu

Tu nie ma z kim walczyć. Jest to typowa choroba z autoagresji , czyli spowodowana złym odzywianiem. Jak żarciem popsuliście , to jedzeniem naprawić możecie. Mówi o tym WIEDZA DR JANA KWAŚNIEWSKIEGO- innej opcji nie ma!!!!

Chory
Chory
9 lat temu
Reply to  cris&stan

Oj autoagresja to na czym innym polega. Żarciem tego nie złapiesz. Ale znawca….. Poczytać warto choćby w googlach a potem sie zastanowić co się pisze i do kogo!!!