Jak walczyć z SM ?

fot. ptsr.org

RZESZÓW. 14 kwietnia o godz. 17 w  Hotelu Hetman odbędzie się spotkanie z wybitnym lekarzem, specjalizującym się w Stwardnieniu Rozsianym, dr neurolog Joanną Woyciechowską.

Jest ona autorką książek : “Sobie moc”, “SM – jak walczyć o zdrowie z pomocą RW, CUD i WOW” oraz “Siła i mądrość”. Na spotkaniu zostaną omówione najnowsze badania naukowe dotyczące współczesnych terapii stwardnienia, również terapie naturalne. Doktor Woyciechowska przedstawi również propozycje wielowymiarowej rehabilitacji dla chorych.

Hotel jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

ArtG

do “Jak walczyć z SM ?”

 1. kasia

  Tak już z tą chorobą jest że jest ona nieuleczalna i z czasem ona wygrywa, ale silna psychika, i wsparcie rodziny i najbliższych pomaga. Rehabilitacja, dieta, i tyle, szkoda że mamy klimat umiarkowany ( w polsce duży jest stopień zachorowania na SM) brak wsparcia od strony medycznej, państwowej. Ale cóż trzeba z tym żyć. Pozdrawiam

 2. cris&stan

  Tu nie ma z kim walczyć. Jest to typowa choroba z autoagresji , czyli spowodowana złym odzywianiem. Jak żarciem popsuliście , to jedzeniem naprawić możecie. Mówi o tym WIEDZA DR JANA KWAŚNIEWSKIEGO- innej opcji nie ma!!!!

  • Chory

   Oj autoagresja to na czym innym polega. Żarciem tego nie złapiesz. Ale znawca….. Poczytać warto choćby w googlach a potem sie zastanowić co się pisze i do kogo!!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.