Jak zdobyć 200 tys. euro

www.innofund.pl

RZESZÓW. Do własnego biznesu tylko jeden krok.

Od czego zacząć rozwijanie własnej działalności gospodarczej? Jak zdobyć pieniądze na start? Na te i inne pytania odpowiadali eksperci podczas bezpłatnych warsztatów dla przyszłych przedsiębiorców.

Konferencja “Innowacyjny pomysł na sukces w biznesie!” to pierwsza z inicjatyw zorganizowanych w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości przez Centrum Transferu Innowacji i Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Można się było dowiedzieć m.in. o możliwości sfinansowania ciekawych pomysłów biznesowych z projektu “Innofund – kapitał na Innowacje”. – Projekt ma objąć wsparciem 30 pomysłów biznesowych, a następnie wesprzeć kapitałowo przynajmniej 10 nowych spółek. Maksymalna kwota jednej inwestycji nie może przekroczyć 200 000 euro. Projekt zapewnia kompleksowe doradztwo biznesowe na etapie przygotowania biznesplanu, założenia oraz prowadzenia nowej firmy. Istnieje możliwość udostępnienia infrastruktury oraz usług niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania nowych przedsiębiorstw – wyjaśnia Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ w Rzeszowie.

Oferta skierowana jest do osób fizycznych, pracowników sektora IT, studentów, pracowników naukowych oraz osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Poszukiwane są innowacyjne rozwiązania w branżach: technologii informacyjno-telekomunikacyjnej (ICT), mechatronice i elektronice, biotechnologii, ochronie środowiska, odnawialnych źródłach energii oraz medycynie i farmakologii.

Projekt realizowany jest do końca 2013 r. Więcej informacji na stronie www.innofund.pl lub w Biurze InnoFund – WSIiZ w Rzeszowie, tel. 17 866-11-21.
bes

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments