Jakie inwestycje w 2014 roku?

Jedną z pewnych przyszłorocznych inwestycji jest montaż ogniw fotowoltaicznych na krytej pływalni w Kolbuszowej. Fot. Autor
Jedną z pewnych przyszłorocznych inwestycji jest montaż ogniw fotowoltaicznych na krytej pływalni w Kolbuszowej. Fot. Autor

KOLBUSZOWA. Kilkanaście różnego rodzaju zadań do projektu budżetu na 2014 rok zgłosili radni z Komisji Finansów Publicznych.

Wśród tychże propozycji znajdziemy m.in.: rozdzielenie kanalizacji ogólnospławnej w rejonie ul. Partyzantów w Kolbuszowej, powstanie sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Weryni, czy budowę chodnika przy drodze krajowej nr 9 w Kolbuszowej Górnej. Czy którakolwiek z tych propozycji stanie się faktem?

Burmistrz Jan Zuba (56 l.) studzi emocje: – Wnioski te będą dopiero przedmiotem analizy ze strony naszych służb finansowo-księgowych, a potem zostaną poddane omówieniu przez komisje Rady Miejskiej – mówi Zuba. – Dzisiaj możemy powiedzieć jedynie, że będą realizowane inwestycje, które są w toku. To są pewniaki, z nich nie możemy zrezygnować.

O jakie przedsięwzięcia chodzi? Termomodernizacja budynków Miejskiego Domu Kultury i dawnej szkoły w Nowej Wsi, montaż ogniw fotowoltaicznych na krytej pływalni Fregata, a także rozbudowę budynku hotelowego przy stadionie w Kolbuszowej.

pg

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
eldeko
eldeko
7 lat temu

Myślę, że nastawienie pójdzie na nieruchomości, raczej nie ma innego scenariusza – wszystko poszło cenowo mega w dół. Kwestia tylko tego, czy firmy będą posiadały środki. Jeśli tak, to takie nieruchomości jak hala Jartomu w strefie ekonomicznej, musi znaleźć zainteresowanie.